Son Dakika

Bugün BİM aktüel 19 Şubat 2021 Cuma kataloğu 3 sayfa! Bu hafta BİM kataloğu ürünleri neler?

A A

19.02.2021 - 13:05 Son Güncelleme:

Bu hafta BİM aktüel Cuma kataloğu ürünleri 19 Şubat 2021 Cuma günü hangi ürünlerin indirimli şekilde satışa çıkacağını gösterdi. Haftanın ikinci BİM kataloğu içerisinde teknolojik ürünler, ev dekorasyon ürünleri ve oyuncaklar ağırlıkta yer aldı. İşte BİM aktüel ürünler kataloğu Cuma ürünleri ve 19 Şubat’ta satışta olacak o ürünler…

Bugün BİM aktüel 19 Şubat 2021 Cuma kataloğu 3 sayfa! Bu hafta BİM kataloğu ürünleri neler?

Haftada iki kez yayınlanan BİM aktüel kataloğu yeni haftada da Salı ve Cuma günleri alışveriş tutkunları ile buluşacak. Mağazalarda yer alacak ürünlerden faydalanmak isteyen kişiler her mağazada sınırlı sayıda bulunan ürünleri almak için katalogdaki ürünleri inceleyecek. İşte bu haftanın ürünleri ve satışta olacak ürünlerin fiyatları…

SALI KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ...

BİM AKTÜEL KATALOĞU ÜRÜNLERİ SAYFA 1

Haftanın ikinci kataloğunun ilk sayfasında 3 bin 399 liradan satışa sunulan TV’nin yanı sıra 129 liradan satışa sunulan çift taraflı ısıtıcı bulunuyor. PUBG ürünlerinin geldiği mağazada oyuna ilişkin eşyalar satılacak. Aynı zamanda ilk sayfada kırtasiye ürünleri ve çeşitli oyuncaklar da bulunacak.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER SAYFA 2

İkinci sayfada ise çok amaçlı dolap, dekoratif raf, buharlı ütü, 2’li desenli yastık, el dikiş makinesi, sofra bezi, yer sofrası, çamaşır selesi, kapı önü paspası, baskılı havlu, tekerlekli askılık ve ayakkabı çekeceği gibi ürünler bulunuyor.

BİM AKTÜEL 19 ŞUBAT 2021 CUMA SAYFA 3

Üçüncü ve son sayfada ise cam davlumbaz, nofrost buzdolabı, çay makinesi, Türk kahvesi makinesi, blender seti, tost makinesi ve çeşitli mutfak eşyaları bulunuyor.