20 Mayıs 2020 BİM aktüel kataloğu yayınlandı! BİM aktüel Çarşamba / Cuma kataloğu

20 Mayıs 2020 BİM aktüel kataloğu yayınlandı! BİM aktüel Çarşamba / Cuma kataloğu

BİM aktüel ürünler kataloğu 20 Mayıs 2020 Çarşamba günü mağazalarda raflarda yerini alacak ürünleri gösterdi. BİM aktüel Cuma günü yerine bu hafta da Çarşamba günü yayınlandı. Peki, 20 Mayıs 2020 tarihli BİM aktüel katalog ürünleri neler?

BİM aktüel haftanın ikinci indirimli ürünler listesini gösterdi. Toplamda 3 sayfa olarak yayınlanan katalogda Çarşamba gününden itibaren satışta olacak ürünler yerini aldı. Raflarda alıcılarını bekleyecek olan ürünleri fiyat bilgileri de yine aynı liste üzerinden paylaşıldı. İşte listedeki o ürünler ve fiyatlarıyla ilgili detaylar…

BİM AKTÜEL KATALOĞU 20 MAYIS SAYFA 1

Çarşamba günü satışta olacak ürünlerin yer aldığı ilk sayfada 399 TL’den satışa sunulan elektrikli süpürge dikkat çekiyor. Yine aynı şekilde 199 TL’den satılan dik durabilen süpürge, 8 bölmeli çift kapaklı dolap, katlanabilir sandalye ve çeşitli ebatlardaki örtüler dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor.

BİM AKTÜEL 20 MAYIS SAYFA 2

İkinci sayfanın göze çarpan ürünü ise 2 bin 650 TL’den satışa sunulan cep telefonu olurken, cam ankastre set, büyük boy termos, Türk kahvesi makinesi, düdüklü tencere ve dambıl seti gibi ürünlerde dikkat çekti.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER 20 MAYIS SAYFA 3

Aktüel ürünlerin son sayfasında ise çocuklar için çeşitli ebatlarda elbiseler, gömlekler ve tişörtlerin yanı sıra oyuncaklar da bulunuyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS