BİM aktüel ürünler kataloğu 4 sayfa! İşte 27 Mayıs 2020 BİM aktüel kataloğu...

BİM aktüel ürünler kataloğu 4 sayfa! İşte 27 Mayıs 2020 BİM aktüel kataloğu...

BİM aktüel kataloğu kısıtlama sonrasında mağazalar zincirinde satışta olacak ürünleri gösterdi. Her hafta iki kez yayınlanan aktüel katalog gelecek hafta kısıtlamadan dolayı 1 kez ancak 4 sayfa şeklinde yayınlanacak. İşte Bim aktüel 27 Mayıs 2020 Çarşamba kataloğu...

BİM aktüel kataloğu 27 Mayıs 2020 Çarşamba günü hangi ürünlerin mağazalarda satışa sunulacağını gösterdi. 26 Mayıs 2020 Salı gününün Ramazan Bayramı olması ve bu günde sokağa çıkma kısıtlamasının bulunması nedeniyle aktüel katalog gelecek hafta Salı günü yayınlanmayacak. Bu nedenle Çarşamba günü 4 sayfa şeklinde olacak.

BİM AKTÜEL 27 MAYIS SAYFA 1

27 Mayıs 2020 Çarşamba günü yayınlanan kataloğun ilk sayfasında havuzlu toprak kaydırak, 3 tekerlekli bisiklet, scooter ve çeşitli ebatlarda ayakkabılar yer alıyor.

BİM AKTÜEL 27 MAYIS SAYFA 2

Aktüel kataloğun ikinci sayfasında yer alan bilgilere göre 2 bin 299 TL’den satışa sunulan televizyon, set üstü ocak, baskül, fakir robot seti, şekilli krep tava ve saklama kapları da bu hafta alıcılarını bekleyecek.

BİM AKTÜEL 27 MAYIS SAYFA 3

Üçüncü sayfanın ön plana çıkarılan ürünleri ise aksiyon kamerası, taşınabilir şarj aleti, ışıklı şarj kablo, bluetooth speaker, kablosuz fare, bisiklet, otomatik çadır ve şişme mat olacak.

BİM AKTÜEL 27 MAYIS SAYFA 4

Yiyecek ürünlerinin ağırlıkta olduğu 4. sayfada ise soslar, mayonez, gazlı içecek, bulaşık makinesi tableti, mendil ve çeşitli boyutlarda pil de satıştaki ürünlerden olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS