BİM AKTÜEL 19 Mayıs 2020 Salı kataloğu yayınlandı

BİM AKTÜEL 19 Mayıs 2020 Salı kataloğu yayınlandı

BİM aktüel katalog ürünleri 19 Mayıs 2020 Salı günü hangi ürünlerin BİM mağazalarında satışta olacağını gösterdi. Bu hafta ve gelecek hafta BİM aktüel ürünler salı ve çarşamba günleri yayınlandı. Yani BİM aktüel Cuma kataloğu yerine Çarşamba kataloğu şimdilik uygulamada yer alıyor.

Gelecek haftanın ilk aktüel ürünler kataloğu 19 Mayıs 2020 Salı günü satışta olacak. Hafta sonları bazı büyükşehirlerde sokağa çıkma kısıtlamasının bulunması nedeniyle ikinci aktüel katalog ise bir süredir Çarşamba günleri yayınlanıyor. Kurumun Cuma günleri oluşabilecek yoğunluğu azaltmak adına aktüel ürünleri Çarşamba günü satışa sunduğu tahmin ediliyor.

Peki, gelecek haftanın ilk aktüel kataloğunda hangi ürünler yer alıyor? İşte iki sayfalık katalogda bulunan ürünler ve fiyat bilgileri…

BİM AKTÜEL 19 MAYIS 2020 SALI SAYFA 1

Salı günü satışta olacak ürünlerin yer aldığı aktüel kataloğun ilk sayfasında kadın ve erkek iç çamaşırları ağırlıkta yer alıyor. Yine çeşitli ebatlarda korseler de gelecek haftanın satışta olacak ürünlerinden olacak.

BİM AKTÜEL 19 MAYIS 2020 SALI SAYFA 2

Salı kataloğunun ikinci sayfasında ise birbirinden farklı ürünler yer alıyor. Sivrisineklere karşı elektronik cihaz, diş macunu ve diş fırçası, tarak ve güzellik sabunu gibi ürünlerin yanı sıra yiyecek olarak yeşil zeytin, siyah zeytin, ceviz içi ve kakaolu fındık kreması da satışta olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS