BİM aktüel kataloğu 25 Eylül 2020 Cuma: Bu hafta BİM aktüel ürünler neler?

BİM aktüel kataloğu 25 Eylül 2020 Cuma: Bu hafta BİM aktüel ürünler neler?

BİM aktüel kataloğu 25 Eylül 2020 Cuma: Bu hafta BİM aktüel ürünler neler?

Yeni haftanın ikinci BİM kataloğu yayınlandı. 25 Eylül’de mağazalarda satışa çıkacak olan aktüel ürünlerin bilgilerinin yer aldığı BİM aktüel kataloğu 4 sayfa olarak paylaşıldı. İşte bu hafta alıcılarla buluşacak olan BİM aktüel 25 Eylül Cuma kataloğu ve ürünlerle ilgili bilgiler…

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

BİM aktüel ürünler kataloğu 25 Eylül 2020 Cuma günü alışveriş tutkunları ile hangi ürünlerin buluşacağını gösterdi. Her hafta Salı ve Cuma günleri indirimli ürünlerden yararlanmak isteyen kişiler aktüel katalog üzerinden diledikleri ürünü tercih edebiliyorlar. Ürünler her mağazada sınırlı sayıda yer aldığı için kullanıcılar dilediği takdirde ürünü başka mağazalardan da sorgulayabilecek.

22 EYLÜL SALI KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ...

BİM AKTÜEL 25 EYLÜL CUMA SAYFA 1

Aktüel kataloğun ilk sayfasında 579 TL’den satışa sunulan elektrikli süpürge dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra oyuncak çeşitleri dijital baskılı halı, şemsiye, hurç, ayakkabı çeşitleri ve polat battaniye de satışta olacak.

BİM AKTÜEL CUMA SAYFA 2

Aktüel kataloğun ikinci sayfasında ise ev bisikleti, termos, blender ve sürahi, spor takımı, mont, mont, tayt ve spor çantası gibi ürünler yer alıyor.

BİM AKTÜEL CUMA SAYFA 3

Mutfak ürünlerinin ağırlıkta yer aldığı üçüncü sayfada ise tencere seti, baharat seti, güveç kabı, Türk kahvesi makinesi, yer sofrası, bardak çeşitleri gibi ürünler bulunuyor.

BİM AKTÜEL CUMA SAYFA 4

Aktüel kataloğun son sayfası ise sporcu ürünlerine ayrılmış durumda. Kablosuz masaj tabancası, akıllı bileklik, akıllı tartı, boks torbası, barfiks, band seti, plates matı, dumbel çeşitleri direnç lastiği ve plates topu gibi ürünler bulunuyor.