Bugün PTT ve kargolar açık mı? 12 Ağustos Pazartesi kargolar açık mı?

Bugün PTT ve kargolar açık mı? 12 Ağustos Pazartesi kargolar açık mı?

Bugün yani 12 Ağustos Pazartesi günü PTT şubeleri ve kargolarda işlem yapacak olanlar, PTT şubeleri ve kargoların bugün açık olup olmadığını merak ediyor. Konuyla ilgili kargo şirketlerinin Twitter hesabından peş peşe açıklamalar geldi. Peki, bugün kargolar ve PTT şubeleri açık mı? İşte cevabı…

Bugün yani 12 Ağustos Pazartesi günü PTT ve kargolarda işlem yapacaklar kargo ve PTT şubelerinin açık olup olmadığını merak ediyor. PTT ve özel kargo şirketlerinden bayram tatili ve mesai saatleriyle ilgili detaylar merak ediliyor. Peki, özel kargolar ve PTT şubeleri bugün açık mı? İşte, konu ile ilgili yapılan açıklamalar…


PTT şubeleri bilindiği üzere her resmi ve dini bayramda olduğu gibi 2019 Kurban Bayramının ikinci gününde de kapalı olacak. PTT şubeleri 15 Ağustos’ta normal çalışma saatlerine geri dönecek.


KARGOLAR PAZARTESİ GÜNÜ AÇIK MI


PTT Kargo bugün kapalı. Peki, özel kargo şirketlerinde durum ne? İşte özel kargo şirketlerinden yapılan açıklama:


Sürat Kargo: 10 Ağustos saat 13.00’ten itibaren bayram bitimine kadar yani 14 Ağustos Çarşamba gün bitimine kadar kargo alım işlemi yapılmayacak.


MNG Kargo: Kurban Bayramı süresince MNG Kargo’nun tüm şubeleri kapalı olacak ve kargo teslimi ve dağıtımı yapılmayacak.


Yurtiçi Kargo: Bayram süresince tüm şube ve acenteler kapalı olacak. Şubeler 15 Ağustos Perşembe günü normal işleyişine devam edecek.


Aras Kargo: 11 – 14 Ağustos Kurban Bayramı tarihlerinde tüm şube ve çağrı merkezleri kapalı olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS