Son Dakika

Çılgın Sayısal Loto 19 Nisan 2021 sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman, saat kaçta olacak?

A A

19.04.2021 - 17:44 Son Güncelleme:

19 Nisan 2021 Sayısal Loto sonuçları ve bilet sorgulama için gözler “millipiyangoonline.com” adresine çevrildi. Şans oyunu tutkunları tam 142 milyon 103 bin liralık devirli ikramiye tutarı bulunan Çılgın Sayısal Loto’da talihli numaraları canlı yayında öğrenecek. Peki, Çılgın Sayısal Loto 19 Nisan 2021 sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman, saat kaçta olacak?

Çılgın Sayısal Loto 19 Nisan 2021 sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman, saat kaçta olacak?

Devreden ikramiye tutarının tam 142 milyon 103 bin liraya ulaştığı Çılgın Sayısal Loto'da 6 bilen çıkması halinde şimdiye kadar Türkiye'de verilen en büyük ikramiyeyi kazanmış olacak. Noter huzurunda yapılacak çekilişte Milli Piyango yetkilileri de hazır bulunacak. İşte Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları öncesinde bilinmesi gereken tüm detaylar...

19 NİSAN SAYISAL LOTO SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Yeni haftanın ilk çekilişi bugün gerçekleştirilecek. Saat 21:30’da başlayacak olan çekiliş Milli Piyango TV’den canlı olarak izlenebilecek. Bilet sorgulama işlemleri ise “millipiyangoonline.com” adresinde olacak. Yaklaşık 5-6 dakika sürecek çekiliş sonrasında tüm talihli rakamlar belirlenmiş olacak.

SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ...

Haftada üç kez çekilişi yapılan şans oyununda talihli adayları kolon başı 3 TL’lik ücret ödeyerek oyunu oynayabiliyorlar. Oyun Milli Piyango Online aracılığıyla, mobil uygulama üzerinden ve bayiler aracılığıyla oynanabilir.