Son Dakika

Çılgın Sayısal Loto 8 Aralık 2021 sonuçları bugün canlı çekilişin ardından Milli Piyango Online’da!

A A

08.12.2021 - 17:41 Son Güncelleme:

8 Aralık 2021 Çılgın Sayısal Loto sonuçları bugün canlı yayınla Milli Piyango TV ekranlarında olacak. Talihli adayları Süperstar ve Joker numaraları ile kazançlarını katlayacaklar. Peki, Çılgın Sayısal Loto 8 Aralık 2021 sonuçları ne zaman, saat kaçta millipiyangoonline.com sayfasında olacak?

Çılgın Sayısal Loto 8 Aralık 2021 sonuçları bugün canlı çekilişin ardından Milli Piyango Online’da!

Haftanın ikinci Çılgın Sayısal Loto çekilişi için heyecan canlı yayında yaşanacak. Talihli adayları büyük ikramiyenin isabet ettiği rakamları öğrendikten sonra dilerse otomatik olarak bilet sorgulama yapabilecekler. Peki, kim ne kadar ikramiye kazanacak? İşte detaylar…

8 ARALIK 2021 SAYISAL LOTO SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Sayısal çekilişi çarşamba günü gerçekleştirilecek. Saat 21:30’da başlayacak çekiliş Milli Piyango TV’den canlı olarak izlenecek. Bilet sorgulama işlemleri ise “millipiyangoonline.com” adresinde olacak. Yaklaşık 5-6 dakika sürecek çekiliş sonrasında tüm talihli rakamlar belirlenmiş olacak.

SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ...

Haftada üç kez çekilişi yapılan şans oyununda talihli adayları kolon başı 3 TL’lik ücret ödeyerek oyunu oynayabiliyorlar. Oyun Milli Piyango Online aracılığıyla, mobil uygulama üzerinden ve bayiler aracılığıyla oynanabilir.

SÜPERSTAR NEDİR, NASIL OYNANIR?

Süperstar oynamak için Çılgın Sayısal Loto’da en az 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz. Çılgın Sayılsal Loto kuponu 3 TL iken ekleyeceğin 1 SüperStar numarası 1.5 TL’dir. Dolayısı ile 1 kolon Süperstar'lı Çılgın Sayısal Loto kuponu 4,5 TL’dir. Sadece Süperstar numarasını bildiğin durumda dahi ikramiye kazanırsın! Süperstar çekilişleri, haftanın 3 günü Çılgın Sayısal Loto çekiliş küresinden farklı 2. bir çekiliş küresi ile 90 top içerisinden 1 tane Süperstar numarası çekilerek yapılır.

 

Süperstar ne kadar ikramiye verir?

Talihli adaylarının alacağı ikramiye tutarını artıran Süperstar'ın verdiği ikramiyeler ise şöyle;