Son Dakika

Çılgın Sayısal Loto çekilişi gerçekleşti! 23 Eylül Çılgın Sayısal Loto sonuçlar birazdan Milli Piyango Online'de!

A A

23.09.2020 - 20:03 Son Güncelleme:

Çılgın Sayısal Loto canlı çekilişi gerçekleşti. Milli Piyango TV YouTube hesabından Çılgın Sayısal Loto canlı çekildi. Çekiliş 21:30'da gerçekleşti. Sonuçlar birazdan Milli Piyango Online adresinde yer alacak.

Çılgın Sayısal Loto çekilişi gerçekleşti! 23 Eylül Çılgın Sayısal Loto sonuçlar birazdan Milli Piyango Online'de!

Sisal Şans’ın son çekilişini 21 Eylül’de gerçekleştirdiği Çılgın Sayısal Loto’da 63 milyon 743 Bin 502 TL devretmişti. 23 Eylül akşamı zengin olma hayalleri kuranlar için bir umut akşamı oldu. 23 Eylül Çılgın Sayısal Loto çekilişi ile ilgili detaylar merak ediliyor. Peki ama Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta? İkramiye ne kadar?

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları birazdan Milli Piyango Online'da! 

23 Eylül Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta?

Devreden büyük ikramiye yaklaşık 63 milyon 743 Bin 502 TL oldu. Çarşamba, Çarşamba ve Pazartesi günleri yapılan Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat 21.30'da düzenlenecek.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMANIN KURALLARI

1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı bir oyun olan Çılgın Sayısal Loto’da en az 2, en fazla ise 6 adet sayıyı bilenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Çılgın Sayısal Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ CANLI YAYINLANIYOR

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.