Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! 23 Aralık 2020 Çılgın Sayısal Loto bilet sorgula!

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! 23 Aralık 2020 Çılgın Sayısal Loto bilet sorgula!

Çılgın Sayısal Loto sonuçları millipiyangoonline.com üzerinden duyuruldu. Çılgın Sayısal Loto haftanın üç günü Milli Piyango TV YouTube hesabından canlı yayınlanmaktadır. Çekiliş 21:30'da noter huzurunda gerçekleşmektedir. Peki ama 23 Aralık 2020 Çılgın Sayısal Loto sonuçları nasıl sorgulanır?

Çılgın Sayısal Loto'da bu akşam çekiliş heyecanı yaşandı. Haftanın üç günü çekilen Çılgın Sayısal Loto'da sonuçlar belli oldu. Milli Piyango TV YouTube hesabından canlı yayınlanan çekiliş sonuçları millipiyangoonline.com'da yayınlandı. 

23 Aralık 2020 Çılgın Sayısal Loto sonuçları

SON ÇEKİLİŞ SONUCU

Çekiliş no: 62 23/12/2020 - 21:30

12 - 27 - 42 - 52 - 72 - 89 - Joker 33


Çılgın Sayısal Loto nasıl oynanır?

Sayısal Loto’nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto’nun oyun kuralları şöyle:
Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6’dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS