Çılgın Sayısal Loto gerçekleşti! 19 Ekim Çılgın Sayısal Loto sonuçları birazdan Milli Piyango Online'da!

Çılgın Sayısal Loto gerçekleşti! 19 Ekim Çılgın Sayısal Loto sonuçları birazdan Milli Piyango Online'da!

Çılgın Sayısal Loto gerçekleşti! 19 Ekim Çılgın Sayısal Loto sonuçları birazdan Milli Piyango Online'da!

Çılgın Sayısal Loto'nun canlı çekilişi 21:30'da gerçekleşti. Çekiliş Milli Piyango TV YouTube hesabından canlı yayınlandı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 72 milyona yaklaştı. Birçok insan umutlarını bu çekilişe bağladı. Haftanın üç günü çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'da heyecan büyüdü. Peki ama Çılgın Sayısal Loto çekilişi hangi günler? 
Çekiliş 21:30'da gerçekleşti, sonuçlar birazdan Milli Piyango Online'da!

19 Ekim Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta?

Devreden büyük ikramiye yaklaşık 71.850.896 TL oldu. Çarşamba, Cumartesi ve Pazartesi günleri yapılan Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat 21.30'da düzenlenecek.

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMANIN KURALLARI 

1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı bir oyun olan Çılgın Sayısal Loto’da en az 2, en fazla ise 6 adet sayıyı bilenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Çılgın Sayısal Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ CANLI YAYINLANIYOR

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.