Karaismailoğlu: Ülkemizin gücü dünyada çok büyük, daha da güçleneceğiz

Karaismailoğlu: Ülkemizin gücü dünyada çok büyük, daha da güçleneceğiz

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, dün yoğun Denizli programının ardından bugün de Uşak’ta temaslarına devam ediyor. Bakan Karaismailoğlu Uşak programı kapsamında Vali Funda Kocabıyık'ı makamında ziyaret etti. Vali Kocabıyık, Karaismailoğlu'na ziyaretin anısına Eşme kilimi ile Uşak'ın bir fotoğrafını hediye etti. Ardından İsmet Paşa Caddesi'nde esnafı ziyaret eden Bakan Karaismailoğlu, esnaf ziyaretleri sonrasında Uşak Belediyesi’ne geçti. Burada Belediye Başkanı Mehmet Çakın'ından kent hakkında bilgi aldı.

Daha sonra AK Parti İl Başkanlığını ziyaret eden Bakan Karaismailoğlu, yeni tip koronavirüs salgını sürecinde aldıkları hizmet bayrağını daha yükseklere çıkarmak için canla başla çalışmaya devam edeceklerini kaydetti. Bakan Karaismailoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde memleket ve milletin hak ettiği projelerin en iyisini yapmak için hep birlikte çalışacaklarını dile getirdi.

"HAYAL EDİLEMEYECEK BİRÇOK İŞ YAPILDI VE DAHA BİRÇOK İŞ YAPILACAK"

AK Parti il Başkanlığı’nda açıklamalarda bulunan ve teşkilat olarak bir ekip olduklarını söyleyen Bakan Karaismailoğlu şu ifadeleri kullandı:

"Birimiz yokken ekip olamayız. Bu yüzden bir ekip halinde, koordinasyon içerisinde vatandaşımızın ve milletimizin gönlüne girmek için elimizden gelen bütün işleri yapacağız. Onun gayreti içindeyiz. O yüzden sahada olarak, vatandaşlarımızla temas halinde olarak onların derdini, sıkıntılarına çare olmaya çalışıyoruz. Bir taraftan tarihimize ve maneviyatımıza sahip çıkarken, bir taraftan da vatandaşımızın yaşam kalitesini ve koşullarını iyileştirecek projeleri bir bir hayata geçiriyoruz."

Ülkenin her noktasında çok değerli ve büyük yatırımların gerçekleştiğini ve bunların sadece parayla başarılamayacağını vurgulayan Karaismailoğlu, "Ülkemizin gücü dünyada çok büyük ve daha da ülkemiz güçleniyor. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde yapılamayacak ve hayal edilemeyecek birçok iş yapıldı ve daha birçok iş yapılacak. " ifadelerini kullandı.

Uşak Garı ile Uşak Müzesi'ni de gezen Karaismailoğlu, daha sonra kentten Kütahya'ya gitmek üzere ayrıldı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS