Kazandıran numaralar belli oldu! İşte bugünkü Süper Loto sonucu! 18 Ekim Süper Loto sonuçları bilet sorgula!

Kazandıran numaralar belli oldu! İşte bugünkü Süper Loto sonucu! 18 Ekim Süper Loto sonuçları bilet sorgula!

Süper Loto'da büyük ikramiye yaklaşık 30 milyon TL! Süper Loto her hafta Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilmektedir. Çekiliş Milli Piyango TV YouTube hesabından canlı yayınlanmaktadır. 18 Ekim 2020 (Pazar) bugünkü Süper Loto sonuçları merak ediliyor. Bugün yapılan Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar belli oldu. İşte 18 Ekim Süper Loto sonuçları, günün şanslı numaraları ile MPİ hızlı bilet sorgulama ve son dakika detayları…

Süper Loto'da büyük ikramiye 29 Milyon TL'yi aştı. 18 Ekim Süper Loto sonuçları şans oyunu severler tarafından merak ediliyor. İşte  18 Ekim Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar!

SÜPER LOTO DEVRETTİ

Süper Loto sonuçları belli oldu. Haftanın son çekilişinde 6 bilen çıkmazken 5 bilen 14 kişi 19 bin 873 lira 10 kuruş kazandı.

Süper Loto sonuçları 18 Ekim

18 Ekim Süper Loto çekilişi 21:30'da gerçekleşti. Çekiliş Milli Piyango TV YouTube hesabından canlı yayınlandı. Süper Loto'da büyük ikramiye devretti. 

İşte kazandıran rakamlar: 

Süper Loto sonuçları bilet sorgulama ekranı 

Süper Loto oynayan herkes bilet numarasını yazıp internet ortamından sonuçları kontrol edebilmektedir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilet numaranızı yazıp sonucu öğrenebilirsiniz.

Süper Loto oynamanın kuralları neler?

Süper Loto artık online olarak da oynanabiliyor. Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS