Crypto.com, Türkiye'ye özel ürün ve hizmetlerini tanıttı

Crypto.com, Türkiye'ye özel ürün ve hizmetlerini tanıttı

Crypto.com, Türkiye'ye özel ürün ve hizmetlerini tanıttı

Kripto para piyasasında lisanslar, güvenlik ve gizlilik sertifikasyonları açısından dünyanın önde gelen platformlarından Crypto.com, Türkiye'ye özel yeni ürün ve hizmetlerini tanıttı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Crypto.com'un Kurucu Ortağı ve CEO'su Kris Marszalek, "Her daim dinamik olan Türkiye pazarında, yeni ürünlerimizi hızlı bir şekilde hayata geçirmenin heyecanını yaşıyoruz. Kullanıcılarımız için platformumuzu geliştirmeye, yüksek kalite ve güvenli hizmet sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Crypto.com Türkiye Genel Müdürü Onur Güven, ise "Kripto ve blok zincir endüstrisinin önde gelen ülkelerinden Türkiye’de, en güvenli ve kullanışlı Kripto deneyimini platformumuzda sunmak birinci önceliğimiz. Türkiye’de kullanıcılara yönelik hayata geçirdiğimiz bu özellikler, buradaki yatırım ve büyüme planlarımızın sadece başlangıcı." İfadelerini kullandı.

TÜRKİYE’DEKİ KULLANICILAR İÇİN YENİ ÜRÜNLER

Türk Lirası (TRY) Fiat Cüzdanı kullanıcılara bankalardan 7/24 ücretsiz para yatırma ve çekme olanağı sağlıyor. Bu sayede kullanıcılar TL ile 250'den fazla kripto varlığın alım satımını kolayca yapabilecek.

Platform ayrıca Exchange App ve Web platformlarında Türkçe dil desteği ile 200'den fazla kripto varlık çifti için alım satım özelliğini devreye aldı.