Son Dakika

Milli Piyango 19 Eylül 2020 çekiliş sonuçları için heyecan sürüyor

Milli Piyango 19 Eylül 2020 çekiliş sonuçları için heyecan sürüyor

Milli Piyango 19 Eylül 2020 çekiliş sonuçları için heyecan sürüyor

Milli Piyango Online üzerinden canlı olarak izlenebilecek olan Milli Piyango 19 Eylül 2020 çekilişi için heyecan sürüyor. “Safranbolu Evleri Karabük” özel çekilişi ile ayın ikici çekilişinin talihlileri belirlenecek. İşte Milli Piyango 19 Eylül 2020 çekilişi ile ilgili detaylar…

Sisal Şans Milli Piyango 19 Eylül 2020 çekiliş sonuçları canlı yayında belli olacak. Özel günler hariç her ayın 9, 19 ve 29’unda gerçekleştirilen çekilişlerde büyük ikramiyenin yanı sıra birçok ikramiye dağıtılıyor. 19 Eylül’de gerçekleştirilecek olan çekilişte de yine büyük ikramiye 3 milyon lira olacak.

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ CANLI İZLENECEK

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

MİLLİ PİYANGO OYUN KURALLARI NELER?

Oyunseverler, Milli Piyango biletlerini ister gezici bayiden, ister bayiden isterlerse de  millipiyangoonline.com’dan  veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasından alabilirler. Milli Piyango bilet tipleri üçe ayrılır; Tam Bilet, Yarım Bilet ve Çeyrek Bilet. Oynanan ve kazanılan bilet yarım bilet ise ikramiyenin yarısı; çeyrek bilet ise ikramiyenin çeyreği kazanılır!

Kazanan kategoriler çekilişlerde değişkenlik gösteriyor ve Milli Piyango’da iki tane özel kategori bulunuyor. Amorti, son kazanan kategoridir. Birincisi 0-4 arasından ikincisi 5-9 arasından olmak üzere iki basamak çekiliyor. Son basamağı bu iki sayıdan biri olan biletler amorti ikramiyesi kazanıyor!

Teselli kategorisi, en büyük ikramiyeyi kazanan bilet numarasının her basamağındaki numaraya göre bir farklılık gösteren ikramiyedir. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/milli-piyango/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.