Son Dakika

On Numara 14 Ocak 2022 sonuçları canlı çekiliş sonrası millipiyangoonline.com sayfasında!

A A

14.01.2022 - 10:22

14 Ocak 2022 On Numara çekiliş sonuçları canlı yayınla Milli Piyango TV’de olacak. Talihli adayları 22 numara içerisinden 10 tanesini doğru tahmin ederse büyük ikramiyenin sahibi olacak. Peki, On Numara sonuçları için 14 Ocak 2022 çekilişi ne zaman yapılacak, sonuçlar saat kaçta millipiyangoonline.com sayfasında yer alacak?

On Numara 14 Ocak 2022 sonuçları canlı çekiliş sonrası millipiyangoonline.com sayfasında!

Hafta içerisinde gerçekleştirilecek olan son şans oyunu çekilişi bugünkü On Numara çekilişi olacak. Talihli adayları 14 Ocak’ta noter huzurunda yapılacak canlı yayını Milli Piyango TV üzerinden izleyebilecekler. İşte çekilişle ilgili tüm detaylar…

14 OCAK 2022 ON NUMARA SONUÇLARI VE BİLET SORGULAMA NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Heyecanla beklenen şans oyununda çekiliş saat 20:00’da başlayacak. Talihli adayları çekilişi Milli Piyango TV üzerinden canlı izleyebilecek. Yaklaşık 10 dakika sürecek olan çekilişin tamamlanmasının ardındansa bilet sorgulama işlemlerine geçilecek. Bilet sorgulama ise “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

Bu oyunda şansını denemek isteyen kişiler en yakın bayi aracılığıyla On Numara oyununu oynayabilirler. İşaretlenen 10 numaradan 6 veya daha fazlası doğru bilinir, ya da kuponda hiçbir rakam doğru bilinemezse kupon ikramiye kazanır.

İkramiye detayları ise çekiliş sonrasında talihli adaylarına duyurulacak.