Son Dakika

On Numara 29 Ekim 2021 sonuçları canlı çekiliş sonrası millipiyangoonline.com sayfasında!

A A

29.10.2021 - 17:32 Son Güncelleme:

29 Ekim On Numara sonuçları bugün canlı yayında belli oluyor. 115 bin 414 liralık devirli ikramiye tutarına sahip olan şans oyununda talihli adayları 22 numara içerisinden 10 tanesini doğru tahmin etmeye çalışacaklar. Peki, On Numara sonuçları ne zaman, saat kaçta millipiyangoonline.com adresinde yer alacak?

On Numara 29 Ekim 2021 sonuçları canlı çekiliş sonrası millipiyangoonline.com sayfasında!

Hafta içi gerçekleştirilecek son şans oyunu çekilişi 29 Ekim 2021 tarihli On Numara oyunu olacak. Bugün yapılacak çekiliş dileyen talihli adayı tarafından canlı olarak da izlenebilecek. İşte çekiliş öncesinde bilinmesi gereken tüm detaylar…

29 EKİM ON NUMARA SONUÇLARI VE BİLET SORGULAMA NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Heyecanla beklenen şans oyununda çekiliş saat 20:00’da başlayacak. Talihli adayları çekilişi Milli Piyango TV üzerinden canlı izleyebilecek. Yaklaşık 10 dakika sürecek olan çekilişin tamamlanmasının ardındansa bilet sorgulama işlemlerine geçilecek. Bilet sorgulama ise “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

Bu oyunda şansını denemek isteyen kişiler en yakın bayi aracılığıyla On Numara oyununu oynayabilirler. İşaretlenen 10 numaradan 6 veya daha fazlası doğru bilinir, ya da kuponda hiçbir rakam doğru bilinemezse kupon ikramiye kazanır.

İkramiye detayları ise çekiliş sonrasında talihli adaylarına duyurulacak.