Son Dakika

On Numara 30 Nisan 2021 sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman, saat kaçta olacak?

A A

30.04.2021 - 17:43 Son Güncelleme:

30 Nisan 2021 On Numara sonuçları nisan ayında gerçekleştirilecek son çekilişte tespit edilen talihli numaraları gösterecek. 130 bin liralık devreden büyük ikramiye tutarının bulunduğu şans oyununda çekiliş Milli Piyango TV üzerinden canlı izlenebilecek. Peki, On Numara 30 Nisan 2021 sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman, saat kaçta olacak?

On Numara 30 Nisan 2021 sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman, saat kaçta olacak?

Nisan ayında gerçekleştirilecek olan son şans oyunu çekilişinde talihli adayları 22 adet numara içerisinden 10 tanesini doğru tahmin etmeye çalışacaklar. 10 rakamı doğru bilen kişiler büyük ikramiyenin sahibi olurken çekilişte hiç bilemeyenler ile 6, 7, 8 ve 9 bilenler de ikramiyeler kazanacaklar. İkramiye detayları ise çekiliş sonrasında netleşmiş olacak.

30 NİSAN ON NUMARA SONUÇLARI VE BİLET SORGULAMA NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Heyecanla beklenen şans oyununda çekiliş saat 20:30’da başlayacak. Talihli adayları çekilişi Milli Piyango TV üzerinden canlı izleyebilecekler. Yaklaşık 10 dakika sürecek olan çekilişin tamamlanmasının ardındansa bilet sorgulama işlemlerine geçilecek. Bilet sorgulama ise “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

Bu oyunda şansını denemek isteyen kişiler en yakın bayi aracılığıyla On Numara oyununu oynayabilirler. İşaretlenen 10 numaradan 6 veya daha fazlası doğru bilinir, ya da kuponda hiçbir rakam doğru bilinemezse kupan ikramiye kazanır.

İkramiye detayları ise çekiliş sonrasında talihli adaylarına duyurulacak.