Son Dakika

On Numara 6 Ağustos 2021 sonuçları çekiliş sonrası millipiyangoonline.com adresinde!

A A

06.08.2021 - 17:45 Son Güncelleme:

On Numara sonuçları 6 Ağustos 2021 çekilişi ile canlı yayında belli olacak. Şans oyunu tutkunları 115 bin 414 lira devirli tutarı bulunan 10 Numara’da talihli numaraları bilmeye çalışacaklar. Peki, On Numara 6 Ağustos 2021 sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman, saat kaçta millipiyangoonline.com’da?

On Numara 6 Ağustos 2021 sonuçları çekiliş sonrası millipiyangoonline.com adresinde!

Haftada iki kez çekilişi gerçekleştirilen On Numara’da yeni çekiliş bugün yapılacak. Canlı yayında tespit edilecek 22 talihli numaradan 10 tanesini doğru bilenler büyük ikramiyenin sahibi olacaklar. İşte çekiliş öncesinde bilinmesi gerekenler…

6 AĞUSTOS ON NUMARA SONUÇLARI VE BİLET SORGULAMA NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Heyecanla beklenen şans oyununda çekiliş saat 20:00’da başlayacak. Talihli adayları çekilişi Milli Piyango TV üzerinden canlı izleyebilecek. Yaklaşık 10 dakika sürecek olan çekilişin tamamlanmasının ardındansa bilet sorgulama işlemlerine geçilecek. Bilet sorgulama ise “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

Bu oyunda şansını denemek isteyen kişiler en yakın bayi aracılığıyla On Numara oyununu oynayabilirler. İşaretlenen 10 numaradan 6 veya daha fazlası doğru bilinir, ya da kuponda hiçbir rakam doğru bilinemezse kupan ikramiye kazanır.

İkramiye detayları ise çekiliş sonrasında talihli adaylarına duyurulacak.