On Numara çekilişi gerçekleşti

On Numara çekilişi gerçekleşti

Merakla beklenen, On Numara çekilişi gerçekleşti. 7 Eylül 2020 On Numara çekilişi Milli Piyango TV YouTube adresinden canlı olarak yayınlandı.

7 Eylül’de yapılacak olan On Numara çekilişinde birçok insan hayallerini gerçekleştirmek için araştırma yapıyor. Yenilenen On Numara bu akşam çekildi. Haftanın tek günü çekilişi gerçekleşen On Numara'da sonuçlar canlı olarak yayınlandı. Resmi olarak Milli Piyango Online adresinde yer aldıktan sonra burada yer alacak. On Numara çekilişi YouTube canlı yayında ekrana geldi. Sonuçlar millipiyangoonline adresinden duyurulacak. İşte On Numara çekiliş detaylarıyla ilgili merak edilenler.

On Numara 7 Eylül saat kaçta çekilecek?

Merakla beklenen On Numara çekilişi 7 Eylül Pazartesi (bu akşam) saat 20:00'de yapıldi. Çekiliş Milli Piyango Online'ın sitesinden canlı olarak yayınlanacak. On Numara çekilişine dair tüm detaylar burada olacak. Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden On Numara'da çekiliş için geri sayım başladı. Son olarak 31 Ağustos'ta çekilişi gerçekleşen On Numara'yı iki kişi bilmişti.

On Numara oynamanın kuralları neler?

On Numara çok yakında Milli Piyangoonline.com'da,. Yenilenen Şans Topunun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonda 80 numara bulunmaktadır. 80 numaradan 10 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS