Perakende dijital dönüşümle büyüyecek

Perakende dijital dönüşümle büyüyecek

Perakende Günleri '16 Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek. Türkiye'nin en büyük e-ticaret platformu hepsiburada, Perakende Günleri'nin ana sponsoru oldu. Açılışta konuşma yapacak olan Doğan Online ile hepsiburada’nın kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner sektörün dijital dönüşümünde önemli bir görev alacaklarını söyledi.

Bu yıl 16’ncısı düzenlenen Perakende günlerinde Türkiye ve dünyadan sektörün önde gelen isimleri yer alacak. 23-24 Kasım 2016 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek Perakende Günleri’nin ana sponsoru ise Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu hepsiburada oldu. Perakende Günleri 16’da Doğan Online ile hepsiburada’nın kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner’in yanı sıra Türkiye ve dünyadan uzman konuşmacılar yeni uygulamaları ve güncel örnekleri gündeme taşıyacak.


Hepsiburada 'HepsiExpress'i hayata geçiriyor


Dünya Otomotiv Konferansı’nda geri sayım başladı


Dokunmatik ekranla ürün inceleme


Hepsiburada, Perakende Günleri'nde kuracağı standında iki gün boyunca katılımcılara Pazaryeri ile ilgili bilgiler verecek. Perakende sektörünün temsilcileri hepsiburada standını ziyaret ederek, Pazaryeri'nde dijital mağaza açmanın püf noktalarını öğrenebilecek ve işlerini büyütme yolunda e-ticaretin sunduğu yeni nesil fırsatlarla ilgili bilgiler alabilecekler. Katılımcılar ayrıca, hepsiburada standındaki dokunmatik yüzeyli büyük ekranda, hepsiburada’da satılan ürünleri inceleyebilme ve canlı olarak online alışveriş yapabilme deneyimi yaşayacak. 


Fark yaratacağız


İlk gün bir konuşma yapacak Hanzade Doğan Boyner, perakende sektörünün dijital dönüşümünde büyük bir görev üstlendiklerini söyleyerek sektörü yıpratan iş modelleri yerine online platform modelimizle fark yaratacaklarını söyledi.


Boyner şöyle konuştu; "Omnichannel, mobil teknolojiler, dijital medya, perakende sektöründe büyük değişimlere neden oluyor. Bugünü, yakın geleceği ve baş döndürücü gelişmeleri yönetebilmek için atmamız gereken adımların sırası ve sahip çıkacağımız temeller büyük önem taşıyor. Hepsiburada olarak perakende sektörünün dijital dönüşümünde bir kaldıraç rolü üstleniyoruz. Pazaryeri’ni devreye alarak bu dönüşüme hız kattık. Dünyada artarak gözlemlediğimiz, sektörü yıpratan iş modelleri yerine, sektörle ortak çalışan, dönüşümü yönetmeye destek veren online platform modelimizle fark yaratan bir yaklaşım sunuyoruz."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS