Şans Topu sonuçları saat kaçta belli olur? 25 Ekim Şans Topu canlı çekiliş izleme linki

Şans Topu sonuçları saat kaçta belli olur? 25 Ekim Şans Topu canlı çekiliş izleme linki

Şans Topu çekilişinde büyük heyecan yaşanıyor! 25 Ekim Şans Topu çekiliş sonuçları için geri sayım başladı. Şans Topu kazandıran numaralar kısa bir süre sonra canlı çekilişle açıklanacak. 25 Ekim Şans Topu sonuçları bilet sorgulama millipiyangoonline üzerinden gerçekleşecek. Şans Topu çekilişi canlı yayında çarşamba ve pazar günleri yapılıyor. Bu akşam Milli Piyango TV Youtube kanalından Şans Topu canlı çekilişi gerçekleşecek. Peki Şans Topu çekilişi saat kaçta? İşte Şans Topu sorgulama ekranı ve detaylar.

25 Ekim akşamı gerçekleşecek olan çekilişle birlikte Şans Topu sonuçları belli olacak. Şans Topu'nun ikramiyesi ve saat kaçta çekileceği merak ediliyor. Peki, 25 Ekim Şans Topu sonuçları saat kaçta açıklanacak? Şans Topu 25 Ekim sonuçlarını Milli Piyango Online bilet sorgulama işlemlerinizi, Şans Topu çekiliş sonucu açıklandıktan sonra haberimizde yer alan Milli Piyango Online bilet sorgulama ekranından yapabilirsiniz.

Şans Topu saat kaçta çekiliyor?

25 Ekim 2020 Şans Topu çekilişi bu akşam 20:00’de gerçekleştirilecek. 21 Ekim tarihinde yapılan Şans Topu çekilişini bilen olmamıştı ve büyük ikramiye devretmişti. Bu hafta umutlar yeşerdi. Hal böyle olunca da heyecan arttı.

Şans Topu oynamanın kuralları neler?

Şans topu çok yakında Millipiyangoonline.com'da,.

Yenilenen Şans Topu'nun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS