Boyner'de 3 yeni atama

Boyner'de 3 yeni atama

Boyner Grup şirketlerinden Boyner Büyük Mağazacılık AŞ, yönetici kadrosuna deneyimli üç yeni isim atadı.

Şirket açıklamasına göre, Boyner Büyük Mağazacılık AŞ'de Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörü olarak Arda Şirin, IT Direktörü olarak Çiğdem Özkan ve Planlama & Alokasyon Direktörü olarak Murat Aksu atandı. Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Arda Şirin, yüksek lisans öğrenimini Amerika Missouri University of Science and Technology'de Mühendislik Yönetimi üzerine tamamladı. Şirin, kariyerine üretim sektöründe teknolojik ve inovatif materyaller geliştiren Brewer Science'ta Operasyon İş Analisti olarak başladı, Tedarik Talep Planlama Müdürü olarak devam etti.


Şirin, 2012'de Türkiye'ye döndükten sonra LC Waikiki'de sırasıyla Planlama Müdürü, İş Analitiği & Strateji Müdürü olarak çalıştı. Mart 2015 itibariyle İş Analitiği ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev alan Arda Şirin, LC Waikiki'deki 5 yıllık deneyiminin ardından Eylül 2017'de Boyner Büyük Mağazacılık AŞ'ye Tedarik Zinciri Yönetimi Direktörü olarak atandı.


İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümlerinden mezun olan Çiğdem Özkan ise iş hayatına Mira Telekomünikasyon'da Proje Yöneticisi olarak başladı. 5 yıl boyunca Sesli Bilgi Sistemleri, Çağrı Merkezi Çözümleri ve Voice Mail / Robot Operatör projelerinde çalıştıktan sonra kariyerine Nisan 2005 itibariyle Tekin Acar'da devam eden Özkan, sırasıyla Bilgi Sistemleri Müdür Yardımcısı, Bilgi Sistemleri Müdürü, Bilgi Sistemleri ve İş Geliştirme Direktörü ve Operasyon'dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.


Özkan, 80 mağazanın tüm operasyon hizmetlerinin IT altyapısının yönetimi ve denetimi, iş süreçlerinin yeniden yapılandırılması, mağazacılık ve ERP çözümlerinin faaliyete geçirilmesi, tüm sevk ve mal kabul işlemlerinin sistematik bir operasyonla yürütülmesi gibi projeleri yürüttü. Özkan, Tekin Acar'daki 12 yıllık deneyiminin ardından Ekim 2017'de Boyner Büyük Mağazacılık AŞ ekibine IT Direktörü olarak katıldı.


Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Murat Aksu da yüksek lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi'nde aynı bölümde tamamladı. İş hayatına LC Waikiki'de MT olarak başlayan Aksu, yüksek öğrenimine devam etmek üzere Kanada'ya gitti ve University of Alberta'da MBA yaptı.


Kanada'dayken Caterpillar'da Proje ve Planlama Yöneticisi olarak çalışan Aksu, Türkiye'ye dönüşünün ardından Eti'de görev aldı, yaklaşık 3,5 yıl Proje Mühendisi, ardından AR-GE Proje Yöneticisi ve Analiz-Raporlama Yöneticisi olarak görev yaptı.


Aksu, 2010 yılında LC Waikiki'ye transfer oldu ve sırasıyla Kurumsal Performans Yöneticisi, Organizasyon ve Performans Yöneticisi ve Uluslararası Perakende Planlama Müdürü görevlerinde bulundu. Temmuz 2015 itibariyle Alokasyon Stratejisi ve Süreç Geliştirme Direktörü olarak görev alan Aksu, LC Waikiki'deki 7 yıllık deneyiminin ardından Ağustos 2017 itibariyle Boyner Büyük Mağazacılık AŞ ekibine katıldı.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS