D-Smart Kuzey Kıbrıs'ta atağa kalkıyor

D-Smart Kuzey Kıbrıs'ta atağa kalkıyor

D-Smart, Lefkoşa'da açtığı yeni distribütör noktası ile Kuzey Kıbrıs'ta artık daha iddialı hizmet veriyor.

Açılışa KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, KKTC Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Nazım Çavuşoğlu, KKTC Sağlık Bakanı Faiz Sucuoğlu, Maliye Eski Bakanı Ersin Tatar, D-Smart Satış Grup Başkanı Cemal Şimşirliler, Odak Supportive kurucusu Şenol Sütçü ve iş ortağı Asım Gülol katıldı.

Tüm Bakanlar, KKTC'de rekabet ortamına yeni bir soluk getiren D-Smart’a teşekkür etti ve Kuzey Kıbrıs'a Türkiye’den yapılan bu yatırımın adanın tanıtımı için de büyük bir olanak sunduğunu söyledi.

Türkiye'nin yenilikçi dijital yayın platformu D-Smart, Kuzey Kıbrıs’ta hizmetlerine yeni distibütör noktası Odak Supportive ile devam ediyor.

Kuzey Kıbrıs'ta halen 6 binin üzerinde abonesi bulunan D-Smart kısa sürede abone sayısını 10 binin üzerine çıkarmayı, otel ve küçük işletmelere yönelik sunduğu hizmetleri çeşitlendirerek pazar payını artırmayı hedefliyor.Distribütör noktasının açılışı için Lefkoşa’da bulunan D-Smart Satış Grup Başkanı Cemal Şimşirliler, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

"D-Smart olarak Kuzey Kıbrıs'ta hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Uzun süreden bu yana distribütörlük yapısı içerisinde hizmet verdik, bugüne kadar işbirliği içerisinde olduğumuz firmalar çıtayı bir noktaya getirdiler, yeni distribütörümüzle şimdi bunu çok daha ileri bir noktaya taşıyacağız.

Kuzey Kıbrıslılar dünyanın en değerli futbol ligi 'İngiltere Premier Lig' maçlarından dünyaca ünlü belgesel kanallarına, yerli ve yabancı filmlerden dizilere, televizyon keyfini avantajlı fiyatlarla sürmeye devam ediyorlar.

Bugüne kadar yaptığımız ve bundan sonra yapacağımız yatırımlarla, önümüzdeki dönemde hem hanelere hem de işletmelere yönelik hızlı bir büyüme hedefliyoruz. Abonelerimize her zaman olduğu gibi en kaliteli hizmeti vermeye devam edeceğiz."

D-Smart Distirbütörü Odak Supportive Kurucusu Şenol Sütçü ise, "D-Smart, Kuzey Kıbrıs'ta Odak Supportive ile atağa kalkıyor. 2016 konsepti ile açtığımız mağazamız ile Kuzey Kıbrıs'ta D-Smart halkasını giderek büyütüyoruz. Bu işbirliğinden dolayı büyük mutluluk duyuyoruz" dedi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS