ECCO'nun online sitesi yüzde 20 indirimle açıldı

ECCO'nun online sitesi yüzde 20 indirimle açıldı

Türkiye'de de kendi açtığı mağazalarıyla hızla büyüyen ve global net satış geliri 1.3 milyar euro'ya ulaşan Danimarkalı ECCO şimdi Türkiye'deki online satış platformuyla tüketicilerinin karşısında.

ECCO'nun yeni sezon ürünlerine tr.shop.ecco.com üzerinden yüzde 20 indirim ve ücretsiz kargo kampanyasıyla ulaşılabilir.

Türkiye'de de kendi açtığı mağazalarıyla hızla büyüyen ve global net satış geliri 1.3 milyar Euro'ya ulaşan Danimarkalı ECCO şimdi tr.shop.ecco.com sitesi üzerinden online olarak Türkiye'deki tüketicilerine ulaşacak.

Türkiye'deki online alışveriş sitesinin tasarım çizimleri Amerika'daki ECCO dizaynırları tarafından hazırlanırken kullanıcı deneyimlerine uyumlu ve kolay kullanılabilir bir site olmasına özen gösterildi.

ECCO Türkiye Genel Müdür Deniz Necati Erda Danimarkalı dünya devinin Türkiye'ye geldiği andan itibaren planladığı tüm yatırımları gerçekleştirdiğini dile getirirken şu bilgileri verdi:

"Türkiye pazarında bizi zorlayan tüm pazar koşullarına, beklemediğimiz anda gelişen ithalat vergisi artışına rağmen söz verdiğimiz büyümeyi gerçekleştirdik ve kısa sürede sekiz mağazaya ulaştık. Şimdi de tüketicilerimizin karşısına onların bize çok daha kolay ulaşmalarını sağlayacak bir online platformla çıkıyoruz.

tr.shop.ecco.com kullanımı son derece kolay bir site. Bu sitece ürünlerimizi her açıdan çekilmiş fotoğraflarını bulabileceksiniz ve ürünlerin teknik özelliklerini öğrenerek güvenle alışveriş yapabileceksiniz.

Online sitemiz ECCO Türkiye'nin en geniş ürün gamına sahip mağazası olarak tasarlandı. Sitemizin tüm sezon ve eski sezon indirimli ürünlerini aynı anda müşterilerimizle buluşturmayı hedefledik. Ayrıca yeni sezon ürünlerinde açılışa özel sadece online sitemizde yüzde 20 indirim uyguluyoruz. Ücretsiz kargo kampanyamız da tüketicilerimizi mutlu ediyor."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS