UNO, donuk unlu mamüllerini sektör profesyonelleriyle buluşturacak

UNO, donuk unlu mamüllerini sektör profesyonelleriyle buluşturacak

CNR Food İstanbul, CNR Ambalaj İstanbul ve Ev Dışı Tüketim Ürünleri ve Tedarikçileri Fuarı'ndaki yerini alan UNO Grup Bünyesi'ndeki Uno Donuk Fırıncılık Ürünleri; sıcak, donuk hamur, fermente donuk hamur, yarı pişmiş donuk, tam pişmiş donuk ve uzun ömürlü ürünlerini fuar profesyonelleriyle buluşturacak.

Türkiye'de ilk defa gıda, paketleme, ambalaj ve ev dışı tüketim sektörlerini, tek çatı altında toplayan "CNR Food İstanbul, CNR Ambalaj İstanbul ve Ev Dışı Tüketim Ürünleri ve Tedarikçileri Fuar"ı kapılarını açıyor.


23 Eylül 2017 tarihine kadar CNR EXPO Yeşilköy'de açık kalacak fuarda, UNO Grup Bünyesi'ndeki Uno Donuk Fırıncılık Ürünleri de yerini alacak.


Donuk hamur, yarı pişmiş, tam pişmiş ve uzun ömürlü ürünlerini fuar katılımcılarıyla buluşturacak olan Uno Ekmek şirketlerinden DFU, yıllardır el değmeden, hijyenik koşullarda üretilen unlu mamulleri ile otel, kafe, restourant, catering, kantin gibi işletmelere profesyonel çözümler sunuyor.


Geniş ürün gamına sahip UNO Donuk Fırıncılık Ürünleri, fuarda donuk ürünlerin ilgili bilinirliliğini artırmayı, bu ürünlerin lezzetli olduğunu, pratikliğini vurgulamayı hedefliyor.


Her an pişirmeye hazır daima taze ve sıcak ürün seçenekleri sunan UNO Donuk Fırıncılık Ürünleri, fuar süresince aynı zamanda donuk ürünlerinin çöz pişir seçeneği pratiklik ve lezzet konusuna da dikkat çekecek.


65 bin profesyonel ziyaretçi bekleniyor


Toplam 80 bin metrekarelik alanda gerçekleşecek olan üç sektörün tek platformunu 65 bin profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor. Birçok şirkete yeni iş imkanları doğuracak fuarın ürün profilini gıda, içecek ve pastacılık, kuru gıdalar, hazır gıdalar, şekerli ürünler ve çerezler; yaş sebze ve meyveler, taze gıdalar, dondurulmuş ürünler, taze ve donuk et ürünleri oluşturuyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS