Yeni bir dijital para borsası daha hizmete girdi

Yeni bir dijital para borsası daha hizmete girdi

Geçmiş hareket analizleri, kâr-zarar istatistikleri ve işlem şemalarıyla tamamen bütünleşik bir hizmet veren ilk ve tek dijital para platformu Bitci.com hizmete girdi. 

Teknolojide yaşanan gelişmeler, kaçınılmaz olarak ekonomi birimlerini ve politikalarını da etkiliyor. Bugün yoğun bir şekilde yatırım aracı olarak kullanılan kripto paralar, yakın gelecekte dünya ekonomisi ve günlük ödeme yöntemlerinde devrimsel bir değişim başlatmaya hazırlanıyor. Şeffaf işleyiş sistemi, geçmiş hareket analizleri, kâr-zarar istatistikleri ve işlem şemalarıyla tamamen bütünleşik bir hizmet veren ilk ve tek dijital para platformu olan Bitci.com, kendini Türkiye’nin en yenilikçi dijital para borsası olarak tanımlıyor ve Türkiye’de yeni nesil yatırım sürecini başlatıyor.

Türkiye dijital para borsalarının deneyimli yatırımcısı Burak Çağdaş Çağlar tarafından, yatırımcıların ihtiyaçları doğrultusunda kurgulanan Bitci.com; bünyesinde sunduğu tüm hizmetlerle yatırımcıları en doğru şekilde yönlendirmeyi ve yatırım süreci boyunca ihtiyaç duyulan tüm unsurları tek bir platformdan sağlamayı hedefliyor.

Kullanıcı hareketlerini kaydeden ve bunları analiz ederek periyodik olarak kullanıcılara raporlayan Bitci.com, kullanıcı deneyimini ve global kullanıcı alışkanlıklarını temel alan bir sistem üzerinde çalışıyor. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS