Son dakika… Dolar kuru 5,95 TL seviyesini aştı!

Son dakika… Dolar kuru 5,95 TL seviyesini aştı!

Dolar / TL kurunda yaşanan yukarı yönlü değişim devam ediyor. Bigpara’dan alınan son dakika döviz kurları verilerine göre dolar kuru 23 Aralık 2019 Pazartesi günü 5,95 TL seviyesini de geride bıraktı. 6 TL’lik direnç seviyesinin kritik eşik olduğu dolarda son durum piyasalarda işlem yapacak kişiler tarafından araştırılmaya devam ediyor…

Dolar kuru geçtiğimiz haftalarda yakalığı yukarı yönlü ivmenin ardından TL karşısında değer kazancını sürdürüyor. İlk olarak 5,80 TL bandını aşan dolar, ardından 5,90 TL seviyesini de geride bırakmış ve yeni direnç seviyesi olarak 6 TL’yi belirlemişti. Bigpara’dan alınan son rakamlara göre dolar 23 Aralık’ta 5,95 TL seviyelerine ulaştı.


Dolar kuru ile paralel olarak euro ve diğer döviz kurlarında da artış yaşandı. En az dolar kadar tercih edilen yabancı para birimlerinden olan euro ise doların 5,95 TL olduğu dakikalarda 6,59 TL seviyelerinde bulunuyor.Doların 2019 karnesi ise 31 Aralık 2019 Salı günü netleşecek. Yılın son işlem gününde dolar / TL kurunun 2019’u nasıl kapatacağı ortaya çıkmış olacak.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS