Son Dakika

Süper Loto çekiliş sonuçları! 29 Eylül Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Süper Loto bilet sorgula!

A A

29.09.2020 - 22:43

Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu. Birçok şans oyunu seven vatandaş bilet sorgulama işlemi yapmaktadır. Süper Loto çekilişi canlı yayın ile belli oldu ve bilet sorgulama işlemini bu başlık altından gerçekleştirebilirsiniz. İşte, 29 Eylül tarihli çekilişe ilişkin detaylar...

Süper Loto çekiliş sonuçları! 29 Eylül Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Süper Loto bilet sorgula!

Süper Loto çekiliş sonuçları merak ediliyor. Milli Piyango Online üzerinden canlı yayın ile gerçekleştirilen Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar belli oldu. Numaralar Milli Piyango Online üzerinden açıklandı. Peki, 29 Eylül tarihli Süper Loto çekilişinde büyük ikramiyeyi kazanan oldu mu? İşte, bugünkü Süper Loto çekiliş sonuçları ile ilgili detaylar ve bilet sorgulama ekranı...

İşte kazandıran rakamlar: 1- 14- 20- 31- 46- 50

Süper Loto sonuçları bilet sorgulama ekranı

Süper Loto oynayan herkes bilet numarasını yazıp internet ortamından sonuçları kontrol edebilmektedir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilet numaranızı yazıp sonucu öğrenebilirsiniz 

Süper Loto Çekilişi saat kaçta?

Merakla beklenen Süper Loto çekilişi 29 Eylül Salı (bu akşam) saat 21:30’da yapıldı. Çekiliş Milli Piyango Online'ın sitesinden canlı olarak yayınlanacak. Süper Loto çekilişine dair tüm detaylar burada olacak.

Süper Loto oynamanın kuralları neler?

Süper Loto artık online olarak da oynanabiliyor. Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.