Süper Loto çekilişi başladı! Süper Loto sonuçları millipiyangoonline.com Bilet sorgulama ekranı!

Süper Loto çekilişi başladı! Süper Loto sonuçları millipiyangoonline.com Bilet sorgulama ekranı!

Süper Loto’nun bugünkü çekilişi 21:30’ta gerçekleşti. Çekiliş Milli Piyango TV YouTube hesabından canlı yayınlandı. Süper Loto sonuçları 3 Aralık Milli Piyango Online web sitesinden resmi olarak açıklanacak. Süper Loto'nun son yapılan çekilişinde büyük ikramiyeyi bilen olmamıştı. Peki, 3 Aralık Süper Loto sonuçlarında şanslı rakamlar hangileri oldu. Süper Loto 3 Aralık sonuçlarını Milli Piyango Online bilet sorgulama işlemlerinizi, Süper Loto çekiliş sonucu açıklandıktan sonra haberimizde yer alan Milli Piyango Online bilet sorgulama ekranından yapabilirsiniz.

3 Aralık 2020 Süper Loto çekilişi bu akşam 21:30’ta gerçekleştirildi. 1 Aralık tarihinde yapılan Süper Loto çekilişini bilen olmamıştı. Hal böyle olunca da heyecan arttı. Birçok insan Süper Loto çekiliş saatine doğru araştırmalar yapıyor. 3 Kasım 2020 Süper Loto sonuçları ilgiyle araştırılıyor. Milyoner olma hayali kuran birçok insan çekiliş sonuçlarını araştırıyor. Çekiliş sonuçları Milli Piyango Online üzerinden açıklanacak. 
 
Süper Loto saat kaçta?

Merakla beklenen Süper Loto çekilişi 3 Aralık Perşembe (bu akşam) saat 21:30’ta yapıldı. Çekiliş Milli Piyango Online'ın sitesinden canlı olarak yayınlanacak. Süper Loto çekilişine dair tüm detaylar burada olacak. Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto çekilişi için geri sayım başladı. Son olarak 1 Aralık tarihinde çekilişi gerçekleşen Süper Loto’yu bilen olmamıştı. Süper Loto oynamanın kuralları neler?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS