Süper Loto çekilişi gerçekleşti

Süper Loto çekilişi gerçekleşti

Süper Loto, bu akşam 21.30'da gerçekleşen çekilişte 28 Milyonu aşan ikramiye tutarı ile heyecan yaratıyor. Süper Loto çekilişini Milli Piyango TV Youtube kanalından ve cnnturk.com'dan canlı olarak takip edebilirsiniz.

Süper Loto çekilişi haftanın 3 günü, Salı, Perşembe ve Pazar günleri saat 21.30'da çekiliyor.

Süper Loto'nun 18 Ağustos'ta yani bu akşam düzenlenecek olan çekilişinde 28 Milyonu aşan ikramiye tutarı ile heyecan yaratıyor. Millipiyangoonline.com'dan canlı olarak yayınlanacak çekiliş sonucu ile büyük ikramiye heyecanı canlı yayınla izleyenlerle olacak. Peki Süper Loto çekilişi bu akşam saat kaçta? İşte, 18 Ağustos Süper Loto çekilişiyle ilgili ayrıntılar.

Süper Loto 18 Ağustos saat kaçta çekilecek?

Süper Loto çekilişi bu akşam 21:30'da canlı olarak Millipiyangoonline.com'da gerçekleştirilecek.

Süper Loto oynamanın kuralları neler?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

 

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS