Süper Loto hangi gün çekiliyor? Süper Loto sonuçları ne zaman belli olur? 18 Ekim Süper Loto nasıl sorgulanır?

Süper Loto hangi gün çekiliyor? Süper Loto sonuçları ne zaman belli olur? 18 Ekim Süper Loto nasıl sorgulanır?

Süper Loto'da büyük ikramiye yaklaşık 30 milyon TL! Süper Loto her hafta Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilmektedir. Çekiliş Milli Piyango TV YouTube hesabından canlı yayınlanmaktadır. 18 Ekim 2020 (Pazar) bugünkü Süper Loto merak ediliyor. Çekiliş 21:30'da Milli Piyango Online'da canlı yayınlanacak. İşte 18 Ekim Süper Loto kaçta açıklanır? Günün şanslı numaraları ile MP hızlı bilet sorgulama nasıl yapılır ve son dakika detayları…

Süper Loto'da büyük ikramiye 29 Milyon TL'yi aştı. 18 Ekim Süper Loto şans oyunu severler tarafından merak ediliyor. İşte 18 Ekim Süper Loto bilgileri ve Süper Loto çekilişiyle ilgili genel bilgiler! 

Süper Loto sonuçları 18 Ekim nasıl öğrenilir?

18 Ekim Süper Loto çekilişi 21:30'da gerçekleşecek. Çekiliş Milli Piyango TV YouTube hesabından canlı yayınlanacak.
Kazandıran rakamlar Milli Piyango Online adresinde yer almaktadır.
Canlı çekiliş gerçekleştikten sonra Milli Piyango Online resmi adresinden Süper Loto sekmesi altına girerek kazandıran rakamları öğrenebilirsiniz.

Canlı çekilişi aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. 

Süper Loto sonuçları bilet sorgulama ekranı 

Süper Loto oynayan herkes bilet numarasını yazıp internet ortamından sonuçları kontrol edebilmektedir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bilet numaranızı yazıp sonucu öğrenebilirsiniz.
Milli Piyango Online resmi sitesi için tıklayınız.

Süper Loto oynamanın kuralları neler?

Süper Loto artık online olarak da oynanabiliyor. Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS