Süper Loto çekilişi gerçekleşti! Sonuçlar birazdan Milli Piyango Online'da!

Süper Loto çekilişi gerçekleşti! Sonuçlar birazdan Milli Piyango Online'da!

Süper Loto çekilişi gerçekleşti! Sonuçlar birazdan Milli Piyango Online'da!

Sisal Şans olarak her hafta 3 gün Süper Loto canlı çekilişi yapılmaktadır. Büyük ikramiye dağıtılmaya devam ettikçe heyecan ve umut artıyor. Merakla beklenen Süper Loto çekilişi 21:30'da Milli Piyango TV'de gerçekleşti.

Süper Loto çekilişi haftanın 3 günü Milli Piyango Online üzerinden canlı çekilişi gerçekleşiyor. Süper Loto oynayan insanlar bugün yani 29 Eylül Salı günü çekilişinin sonuçlarını merak ediyor. Süper Loto ikramiyesiyle göz kamaştırıyor. Süper Loto 29 Eylül çekilişi gerçekleşti. Sonuçlar birazdan Milli Piyango Online'da olacak. 

29 Eylül Süper Loto saat kaçta? İkramiye ne kadar?

Zengin olma hayali kuran birçok insan 29 Eylül Süper Loto çekiliş saatini ve ikramiyesini merak ediyor. Süper Loto çekilişi için vatandaşların heyecanlı bekleyişi başladı. Haftanın üç günü boyunca gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'nun 27 Eylül çekilişinde 6 bilen çıkmamıştı ve büyük ikramiye tutarı olan 23 Milyonu aşarak devretmişti.

Süper Loto hangi gün çekiliyor?

Süper Loto haftanın üç günü çekilmektedir. Birçok vatandaş Süper Loto'nun çekiliş günlerini merak ediyor. Süper Loto Salı, Perşembe ve Salı günleri çekilmektedir. Saat 21:30'da çekiliş gerçekleşmektedir. 

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler. Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Salı günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.