Toprak Mahsulleri Ofisi TMO 231 personel alımı başvuru sayfası

Toprak Mahsulleri Ofisi TMO 231 personel alımı başvuru sayfası

Toprak Mahsulleri Ofisi TMO tarafından KPSS 2019/1 tercihleri kapsamında 231 personel alımı yapılacak. TMO bünyesinde görev almak isteyen kamu personeli adayları başvuruların nasıl yapılacağını ve son başvuru tarihini araştırıyor. İşte TMO 231 personel alımı başvuru sayfası ve son başvuru tarihi…

Toprak Mahsulleri Ofisi personel alımına gidiyor. TMO tarafından yapılan açıklamaya göre KPSS tercihleri doğrultusunda kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere 231 personel alımı yapılacak. Kamu personeli adayları TMO personel alımı için başvuruların nasıl yapılacağını ve son başvuru tarihini araştırıyor. İşte ÖSYM başvuru sayfası…


TMO TERCİHLERİ SON GÜN NE ZAMAN?


Tarım ve Orman Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, TMO tarafından 231 pozisyon için personel istihdam edilecek.


Ataması yapılacak 231 personel için ÖSYM tarafından duyuru yapılırken, tercihler 9-18 Temmuz'da gerçekleştirilecek.


HANGİ BRANŞLARDA ALIM YAPILACAK?


İşe alınacak 231 personelin 17'si merkezde, 40'ı Afyonkarahisar Alkaloidleri Fabrikası'nda ve 174'ü taşrada istihdam edilecek.


Bu kapsamda, 35 ziraat mühendisi eksper, 5 kimya mühendisi, 1 makine mühendisi, 1 elektrik mühendisi, 2 kimyager, 30 muhasebeci, 92 memur, 55 teknisyen, 1 mütercim, 2 itfaiyeci, 4 ekonomist ve 3 sekreter pozisyonu için ÖSYM tarafından yerleştirme yapılacak.  Yerleştirmeden sonra mülakat yapılmayacak.


BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?


Başvurular KPSS 2019/1 kapsamında yapılacak. KPSS puanı ile başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle KPSS tercih kılavuzundan tercih kodlarını sorgulayıp ÖSYM AİS sayfasına giriş yaptıktan sonra tercihte bulunmaları gerekiyor.


ÖSYM TERCİH KILAVUZU İÇİN TIKLAYIN


ÖSYM AİS İÇİN TIKLAYIN

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS