Son Dakika

Bugün satışta! BİM aktüel kataloğu ürünleri neler? BİM aktüel 26 Şubat 2021 Cuma kataloğu 3 sayfa!

A A

26.02.2021 - 10:32 Son Güncelleme:

26 Şubat 2021 Cuma BİM aktüel kataloğu ürünleri 3 sayfa olarak yayınlandı. Haftada iki kez yayınlanan katalogda hangi indirimli ürünlerin kaç liradan satışa sunulacağı bilgisi paylaşılıyor. Peki, bu hafta BİM aktüel ürünler kataloğu içerisinde neler var?

Bugün satışta! BİM aktüel kataloğu ürünleri neler? BİM aktüel 26 Şubat 2021 Cuma kataloğu 3 sayfa!

Her hafta BİM mağazalarında satışa çıkacak olan aktüel ürünler Salı ve Cuma günleri yayınlanıyor. Kısa süre önce pandemi nedeniyle Cuma ürünlerini Çarşamba satışa çıkaran mağazalar zinciri ardından yeniden Cuma gününe dönme kararı almıştı. Peki, bu haftanın merakla beklenen o ürünleri neler?

SALI KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ...

BİM AKTÜEL KATALOĞU SAYFA 1

Aktüel ürünler kataloğunun ilk sayfasında bin 799 liradan satışa sunulan TV, cam ankastre set, şarjlı kablosuz dikey süpürge, dijital yazı tahtası, karnıyarık tenceresi, mini tost makinesi, çeşitli oyuncaklar ve saklama kapları bulunuyor.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU SAYFA 2

Aktüel ürünlerin ikinci sayfasında ise akıllı çocuk saati, ahşap çocuk yazı tahtası, mama sandalyesi, 2’li emzik, su kovası, küvet ve file seti, cam biberon, mama önlüğü, lazımlık gibi bebek ürünleri bulunuyor.

BİM AKTÜEL 26 ŞUBAT 2021 CUMA SAYFA 3

Kataloğun üçüncü ve son sayfasında ise bebek nevresim takımı, bebek yastığı, anne  yanı bebek yatağı, reflü yatağı, bebek yorganı, pamuklu battaniye, 5’li organik hastane çıkışı, anne-bebek bakım çantası, kundak havlusu, kolsuz uyku tulumu, figürlü yelek, ağız mendili ve cırtlı ayakkabı gibi ürünler yer alıyor.