Emir Çakırbeyli'den! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28 Şubat yeni bölüm fragmanında neler olacak?

A A

28.02.2017 - 12:20 Son Güncelleme:

Oktay Kaynarca'nın başrolünü üstlendiği Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında Hızır Çakırbeyli, Civciv'e oldukça zorlu bir görev verecek. Ayşen'in kendilerine ihanet ettiğini düşünen Hızır, Civciv'e verdiği emirde 28 Şubat'taki bölümde Ayşen'i öldürmesini isteyecek. Bir yandan verilen emri yerine getirmek için mücadele eden Civciv bir yandan da karısına karşı nasıl böyle bir şey yapabileceğini düşünmeye başlayacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28 Şubat'ta yayınlanacak bölümde yaşanacaklar ve son bölüm özeti detaylarıyla birlikte haberimizde...

Emir Çakırbeyli'den! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28 Şubat yeni bölüm fragmanında neler olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28 Şubat'ta Civciv, Ayşen'i öldürmekle görevlendirilirken eline aldığı yastıkla gözyaşları içerisinde emri uygulamaya çalışacak. Ayşen'in ihaneti ettiğini düşünen Çakırbeyli, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında yer alan bilgilere göre Civciv'den Ayşen'i infaz etmesini isteyecek. Yaşamak için öldürmek zorunda olduklarının altını çizen Çakırbeyli, CIA ile yaşadığı olay sonası dostlarıyla arasındaki ilişkiyi de bozmuştu. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. bölüm fragmanı...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE SUZİ VURULDU

Suzi’nin vurulması hem Tarık’ı hem de çevresindekileri üzdü. Eve düzenlenen saldırıda Suzi’nin ağır yaralanması Tarık’ı kızdırırken CIA’in eline düştükten sonra oldukça yeni toparlanmaya çalışan Hızır da yaralanma olayından sonra bölüme damga vuran açıklamalar yaptı. Masadan ayrılan ve eski dostlarının tamamına yakınıyla düşman olan Hızır, bir yandan ailesini korumaya çalışırken bir yandan da adından söz ettirmeye devam edecek.

Suzi ile Çakırbeyli’nin aynı hotelde bulunmasının ardından Meryem, Suzi’yi karşısına alarak konuşma gerçekleştirmiş ve “Bana bak Suzan Suzi Çakırbeyli erkeklerinden uzak dur” diyerek tehdit etmişti.

57. BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Hızır’ın vurulmasının damga vuracağı yeni bölümde Tarık, Suzi ile bir durum değerlendirmesi yapacak. Çakırbeyli ile arasında oluşan gerginliğin ardından önemli açıklamalar yapacak olan Tarık, kendisinin kaybedecek bir tek şeyi olduğunu dile getirirken o kişinin de Suzi olduğunu saklamayacak. Çakırbeyli’nin ise kaybedecek çok fazla yakını olduğunu ima eden Tarık, yapacağı planların ardından Hızır’ın vurulmasını sağlayacak. Meryem ve diğerleri ise Hızır’ın vurulmasının ardından büyük bir şaşkınlık yaşayacak ve bu işi kimin yaptığını çözmeye çalışacak. Çakırbeyli’nin ölüp ölmeyeceği ise 57. Bölümde ortaya çıkacak.

GEÇTĞİMİZ HAFTALARDA NELER OLMUŞTU?

CIA’e kafa tutmasının bedelini ödeyen Çakırbeyli, oğlu ile birlikte kaçırılmış ve kendisini konuşturmak için oğluna işkence yapılmıştı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen konuşmayan Hızır Çakırbeyli hazırlanan başarılı plan ile düşmanlarının elinden kurtulmuştu.  Suzi ile Ünal yaptığı konuşmada Hızır’ın kurtarılması için birlikte hareket etmeleri gerektiğini ifade etmişti. Öte yandan Çakırbeyli’nin kurtarılması için toplantı yapmak isteyen grup üyelerine Hızır’ın kardeşi karşı çıkmış böyle bir durumda Hızır’ın gerekirse oğlunun ölümünü göze alabileceğini ifade etmişti. Dizi ile ilgili diğer gelişmeler ise bu hafta ortaya çıkacak.