3 farklı şehirdeki 4 projede satışlar arttı

3 farklı şehirdeki 4 projede satışlar arttı

İstanbul, İzmir ve Ankara’da yatırımlarına tüm hızıyla devam Nuhoğlu İnşaat, son gerçekleştirdiği kampanya ile Ekim ayından bu yana toplam yatırım değeri  2.4 milyar TL olan Yenitepe Kadıköy, Yenitepe İzmir, Marinera Çeşme ve Cubes Ankara projelerinden kısa sürede 300 milyon TL değerinde daire satışı gerçekleştirdi.

Türkiye genelinde ve uluslararası platformlarda birçok başarılı projeye imza atan Nuhoğlu inşaat, toplam yatırım değeri 2.4 milyar TL olan 4 projesine yönelik kampanya düzenledi. Nuhoğlu İnşaat, İstanbul Anadolu yakasının en merkezi lokasyonu Fikirtepe’deki Yenitepe Kadıköy, İzmir Karabağlar’da havaalanı ve yeni yapılacak fuar alanının hemen yanındaki Yenitepe İzmir, yine İzmir Çeşme’de bulunan Marinera ve Ankara’nın gözde yaşam merkezi Çukurambar’daki Cubes Ankara projelerinden kısa sürede 300 milyon TL değerinde daire satışı gerçekleştirdi.

Kampanya sonuçlarını değerlendiren Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu: “Bugüne dek Nuhoğlu İnşaat olarak hem Türkiye’nin dört bir yanında hem de uluslararası platformlarda birçok başarılı projeye imza attık. Alanında referans çalışmaları hayata geçirdik, aynı vizyonla çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. İstanbul Fikirtepe’de daire teslimlerine başladığımız Yenitepe Kadıköy projemizde ve inşaat çalışmalarına tüm hızıyla devam ettiğimiz Yenitepe İzmir, Marinera Çeşme ve Cubes Ankara projelerimizden kısa sürede toplamda 300 milyon TL değerinde daire satışı gerçekleştirdik. Bu satışlar hem Nuhoğlu İnşaat’a hem de ülke ekonomisine duyulan güvenin göstergesi. ” diye konuştu.

{$ nextTitle $}
ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS