Roya Yapı sektöre hızlı girdi

Roya Yapı sektöre hızlı girdi

Roya Yapı’nın, ilk büyük markalı konut projesi Roya Nova Rezidans'ta satışların yüzde 40 tamamlandı. 

TAGO Mimarlık, ARED Yapı ve DRS Yapı’nın güç birliğine gitmesiyle ortaya çıkan Roya Yapı'nın kuruluş hikayesi ve Nova Rezidans projesinin detayları bir basın toplantısı ile tanıtıldı. Toplantıda konuşan Roya Yapı İcra Kurulu Başkanı Afşin Aykanat, projenin her yönüyle sektöre yepyeni bir bakış açısı kazandırdığını vurguladı.

“Güçlü donanımımızı bölgeye kazandırdık”

Konuşmasında projenin kâğıt aşamasından başlayarak bugüne kadar geçen süre içerisinde bilinen yöntemlerin aksine farklı bir yol izlediklerinin altını çizen Aykanat, “İlk olarak arazi belirleyerek işe başladık. İkinci aşamada projenin detaylarını oluşturduk. Arazi seçiminde İstanbul Finans Merkezi’nin yatırım değeri açısından getirisi yüksek, hızla değerlenen bir bölgede olması bizi çok heyecanlandırdı. Biz de mimarlık ve mühendislik açısından sahip olduğumuz güçlü donanımımızı bölgeye kazandırmak istedik” dedi

Yatırımcılar ve mimarlar aynı platformda

Sektörde ilk kez yatırımcıları ve mimarlarla aynı platformda buluştuklarını kaydeden Aykanat, “Roya Nova Rezidans, ilk büyük markalı konut projemiz olarak sektörde yeni bir açılım kazandırıyor. Projemiz, mimarlarımızın kendi beğenileri ve kalitelerine göre çizilerek yatırımcılarla buluşuyor. Bu nedenle sloganımızı da ‘Yaşamın yükselen değeri’ olarak belirledik.” dedi.

Sırada Roya Rosa ve Roya Gold var

Konuşmasında Roya Yapı’nın gelecek hedeflerinden de bahseden Aykanat, sözlerini şöyle sürdürdü: “Roya Nova Rezidans’ın ardından Sancaktepe’de Roya Rosa ve Altunizade’de Roya Gold gibi yeni projeleri de hayata geçirmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şu aşamada yeni projelerimizin fizibilite ve planlama aşamaları üzerinde titizlikle çalışıyoruz.”

 

ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS