Sur Yapı "Tanınmış Marka" statüsüne alındı

Sur Yapı "Tanınmış Marka" statüsüne alındı

Sur Yapı tarafından yapılan açıklamaya göre, Sur Yapı, Türk Patent Enstitüsü tarafından yapılan değerlendirme ve araştırmalar sonucunda tüm Türkiye'de duyulduğunda hatırlatma gerekmeden refleks uyandırması, belirli bir kalite standardı sağlaması, ülke genelinde herkes tarafından bilinmesi gibi birçok parametre değerlendirilerek "Tanınmış Marka" statüsüne alındı.

Sur Yapı, Türk Patent Enstitüsü tarafından "Tanınmış Marka" statüsüne alındı. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Sur Yapı, Türk Patent Enstitüsü tarafından yapılan değerlendirme ve araştırmalar sonucunda tüm Türkiye'de duyulduğunda hatırlatma gerekmeden refleks uyandırması, belirli bir kalite standardı sağlaması, ülke genelinde herkes tarafından bilinmesi gibi birçok parametre değerlendirilerek "Tanınmış Marka" statüsüne alındı.


Çeyrek asır boyunca 127 farklı projede yönetim ve iş merkezleri, endüstriyel tesisler, villa, konut, rezidans ve alışveriş merkezi gibi farklı formlarda yaşam alanları üreten ve 1992 yılından bu yana her geçen gün büyüyen iş hacmi ile sürdürülebilir büyüme hedeflerini yakalayarak ilerleyen Sur Yapı, "Tanınmış Marka" statüsü ile ülke genelinde bilinirliğini kanıtlamış oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS