KPMG Türkiye, İstanbul’daki yeni ofisine taşındı!

KPMG Türkiye, İstanbul’daki yeni ofisine taşındı!

Ticari gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden Cushman & Wakefield, denetim, vergi ve danışmanlık hizmet sağlayıcılarından KPMG Türkiye’nin İstanbul’daki yeni ofis projesi için ‘Kiracı Danışmanlığı’ ve ‘Proje Yönetimi’ hizmetlerini sundu.

1 Ekim’de gerçekleşen taşınmada, kiralama sürecini bizzat yöneten Cushman & Wakefield, 6 ay gibi kısa bir sürede binanın seçiminden, dekorasyon ve proje yönetimine kadar pek çok alanda etkin rol aldı. 60'tan fazla ülkede 43 bin çalışanı ile ticari gayrimenkul hizmetleri alanında faaliyetlerini sürdüren Cushman & Wakefield; Türkiye’de gerçekleştirdiği önemli projelerine bir yenisini daha ekleyerek, KPMG Türkiye’nin İstanbul’daki yeni ofisini Kavacık’tan Levent’e taşınması sürecine önderlik etti.

KPMG, 6 ay gibi kısa sürede Levent’e taşındı

KPMG Türkiye, 1 Ekim 2017’de altyapısı, teknolojik donanımı ve mimari yaklaşımıyla öne çıkan Levent İş Kule 3’teki 7.800 metrekarelik, 8 katlı ofis alanına taşındı. Kiralama sürecini bizzat yöneten Cushman & Wakefield, 6 ay gibi kısa bir sürede binanın seçiminden kiracı danışmanlığı, dekorasyon ve proje yönetimine kadar pek çok alanda etkin rol aldı. Şirket, bununla birlikte şantiye ana yüklenicisi, proje müellifi, bina yönetimi ve KPMG proje ekibinin arasındaki ilişkileri yöneterek, düzenli raporlama ve bilgi akışı da sağladı.

Kiralama sürecini Nisan 2017’de tamamlayan Cushman & Wakefield, 6 ay gibi kısa bir sürede dekorasyon ve proje yönetimine kadar pek çok alanda etkin rol aldı. Şirket, bununla birlikte şantiye ana yüklenicisi, proje müellifi, bina yönetimi ve KPMG proje ekibinin arasındaki ilişkileri yöneterek, düzenli raporlama ve bilgi akışı da sağladı.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS