Faruk ve Süreyya ile döndüler: İstanbullu Gelin dizisi oyunu kadrosu ve konusu açıklandı

İstanbullu Gelin oyuncu kadrosu ve konusu yapımcı ekip tarafından açıklanırken uzun süredir televizyon ekranlarından uzak kalan Özcan Deniz, Faruk karakteri ile izleyicinin karşısına çıkıyor. Yakışıklı popçu Murat Boz ile birlikteliği devam eden Aslı Enver'in de Süreyya karakterine hayat verdiği dizinin ilk bölümünü beraber izleyen ikili sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulundu. Sevgilisinin oyunculuğunu alkışlayan Boz, Aslı Enver ile sinema keyfini Instagram hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi. İşte, dizinin oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgili yapım ekibi tarafından paylaşılan o açıklama...



Geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlayan dizi ile sosyal medyada da adından söz ettirdi.

Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan İstanbullu Gelin dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün'ün sona ermesinden bu yana televizyon ekranlarında yer almayan Özcan Deniz'i dizilere geri döndürdü. Aslı Enver'in hayatın yükünü genç yaşta üstlenen Süreyya'yı canlandıracağı dizi ilk bölümü ile tam not aldı.

İstanbullu Gelin'in konusu ile ilgili yapılan açıklamada annesiz ve babasız büyüdüğü için genç yaşta büyük sorunlar yaşayan Süreyya hiç aklında yokken yakışıklı ve zengin bir işadamı olan Faruk'a aşık olarak Bursa'ya gidecek.

Modern görünüme sahip Süreyya farklı bir kültürde yetişmiş olması nedeniyle Faruk'un ailesi tarafından farklı baskılara maruz kalacak. Aile tarafından oldukça zor sınavlardan geçirilmeye mecbur bırakılacak genç kadını ikna etmeye çalışacak olan kişi ise yine Faruk olacak.

Kocasının 3 kardeşi ve konağın tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi tarafından çeşitli baskılar yaşayacak olan Süreyya'nın hayatı düşmanlarının geri gelmesiyle birlikte çok farklı bir hal alacak.

Uzun süredir ayakta duran ve çevrenin en köklü ailelerinden olan Faruk'un ailesi düşmanlarının ortaya çıkmasıyla birlikte konağın hakimiyetini kaybetme riski ile karşı karşıya kalacak.

O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosu ise Ali Aydın tarafından yazılacak. Başarılı isimleri bir araya getiren dizinin yönetmen koltuğu ise Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş tarafından paylaşılacak.

İSTANBULLU GELİN OYUNCU KADROSU

Özcan Deniz(Faruk), Aslı Enver(Süreyya), İpek Bilgin ( Esma), Salih Bademci(Fikret), Fırat Tanış(Adem), Güven Murat Akpınar(Osman), Berkay Hardal(Murat), Neslihan Yeldan(Senem), Dilara Aksüyek(İpek), Nergis Çorakçı( Kıymet), Pelinsu Pir( Nurgül), Eren Balkan( Gülistan), Ahmet Sabri Özmener(Mustafa), Muharrem Türkseven( Nazif), Hakan Altıner(Şahap), Nilay Erdönmez(Asiye), Hira Koyuncuoğlu( Bade), Fatih Koyunoğlu(Akif).

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS