Abramovic Bodrum'a demir attı

İşte Abramovic'in Bodrum ziyaretinden kareler...Rus milyarder işadamı Abramovic'in iki mega yatı, Bodrum'da yan yana demirledi.

Chelsea'nin sahibi Abramoviç'e ait 165 metre uzunluğundaki "Eclipse" isimli yat ile 113 metrelik diğer lüks yat "LeGrand Bleu" Bodrum'a getirildi.

Öğle saatlerinde ilçeye gelen iki mega yat vatandaşların ve turistlerin ilgi odağı oldu. Karaada açıklarına demirleyen iki mega yattan yaklaşık 1,2 milyar dolar değerindeki "Eclipse"yi daha yakından görmek isteyen turistler, İçmeler bölgesine gitti.

Bazı turistler de Bodrum Kalesi'ne daha yakın bölgede demirli bulunan 113 metrelik "Le Grand Bleu" isimli yatı daha yakından görmek ve fotoğraflamak için Mendirek alanında yoğunluk oluşturdu.

"Eclipse" isimli yatta bir helikopter, 3 yüzme havuzu, özel sinema salonları, dalış ve su sporları ekipmanları ile iki mini denizaltı bulunurken,dünyanın en büyük özel yatları arasında gösterilen "Le Grand Bleu" isimli yatta ise "yeşil" atık su arıtma sistemi dahil birçok değişik özellikler yer alıyor.

Abramovic yakın zamanda da Bodrum'a gelmiş ve yakınlarıyla tatil cennetinin tadını çıkarmıştı

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS