Cemil Çiçek CNN TÜRK’te

Cemil Çiçek CNN TÜRK’te

CNN TÜRK’te, 11 Şubat Perşembe günü saat 21:00’de, Şirin Payzın ile “Ne Oluyor?”a, Anayasa Uzlaşma Komisyonu Üyesi, eski TBMM Başkanı ve Ankara Milletvekili Cemil Çiçek konuk oluyor.

Nasıl ilerliyorlar? Hangi başlıkları konuşuyorlar? Başkanlık Sistemi’ni nasıl masaya yatırıyorlar? Dört partinin bir araya geldiği anayasa uzlaşma komisyonu toplantılarının ne kadar sürmesini öngörüyorlar?


Türkiye “yeni anayasa”sını beklerken; Şirin Payzın soruyor; Anayasa Uzlaşma Komisyonu Üyesi, eski Meclis Başkanı ve Ak Parti Milletvekili Cemil ÇiçekNe Oluyor?’’da yanıtlıyor.

Sokakta, siyasette, Meclis’te, barışta, gerilimde, çözümde dünyada ve bu ülkede ne oluyorsa tüm yaşananların perde arkası Ne Oluyor?’da ekrana taşınıyor.

Ne Oluyor?, siyasette, sanatta, sporda, sokakta neler olup bittiğini anlatıyor, konuşturuyor, tartıştırıyor. Türkiye’nin en önemli meselelerine farklı bakan isimleri, farklı görüşleri bir masa etrafında topluyor. Cesaretli, tarafsız, önyargısız tartışmalarla Türkiye’nin en önemli sorunlarını irdeliyor.

“Ne Oluyor?’un” kaçırdığınız bölümlerini izlemek için tıklayın!
                                           
YAYIN TARİHİ: 11 ŞUBAT 2016 / PERŞEMBE
YAYIN SAATİ: 21:00 / CANLI

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS