Çubuklu'da vals eşliğinde mezuniyet heyecanı

Çubuklu'da vals eşliğinde mezuniyet heyecanı

İstanbul'da Erkan Ulu Özel Ortaokulu'nun ilk mezunları, Çubuklu 29'da yapılan mezuniyet töreninde vals gösterisiyle mezuniyet heyecanını yaşadı.

Okul yöneticileri ve öğretmenlerinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen mezuniyet töreninde konuşan okulun kurucusu Erkan Ulu, “İlk mezunlarımızı vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Okul yönetimimiz, öğrencilerimiz ve aileleri bugüne kadar büyük emek verdiler. İnanıyorum ki mezun ettiğimiz öğrencilerimizin her biri gelecekte ülkemize en iyi şekilde hizmet verecek” dedi.Okul Müdürü İlkay Ünver ise TEOG sınavlarındaki başarıları için teşekkür ederek, hayatlarında yeni bir döneme adım atan öğrencileri tebrik etti ve lise eğitiminde başarılar diledi. Ünver; mezun olan yaklaşık 80 öğrenciyi “yaşam boyu Atatürk’ün açtığı aydınlık yolda ilerlemeniz, başarı için en büyük anahtardır” diyerek uğurladı.

Her 2 TEOG sınavında da tam puan alarak Türkiye birincileri arasında yer alan Ayşenaz Güvendiren’in de konuşma yaptığı tören, mezunların kep atması ve arkasından gece boyunca süren eğlence ile noktalandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS