Süper Loto rekora gidiyor, 27 milyon lira devretti

9 haftadır devreden Süper Loto'da büyük ikramiye bu hafta 27 milyon liraya ulaşmıştı. Bu hafta da şanslı numaraları doğru tahmin eden çıkmayınca Süper Loto 10. kez devretmiş oldu. Önümüzdeki hafta Süper Loto'da büyük ikramiyenin 30 milyonu aşması bekleniyor.11 Ocak Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Süper Loto sonuçlarında bu hafta da büyük ikramiyeyi kazanan olmadı. Geçtiğimiz hafta 21 milyona ulaşan büyük ikramiye, bu hafta 27 milyon TL’yi geride bıraktı

Bu haftaki çekilişte de şanslı numaraları doğru tahmin eden çıkmayınca Süper Loto bu hafta bir kez daha devretti ve 10. devrini gerçekleştirmiş oldu.
Bu haftaki büyük ikramiye 27 milyon liraya ulaşmıştı, gelecek haftaki çekilişte bu rakamın 30 milyon lirayı geçmesi kesin gözüyle bakılıyor.
Milli Piyango tarafından her hafta gerçekleştirilen Süper Loto çekilişinde bu zamana kadar verilen en büyük ikramiye ise 37 Milyon liraydı.
6 Temmuz 2017 tarihinde 37 milyon liralık büyük ikramiye Ankara Keçiören'e çıkmıştı. Talihli oynadığı tek kolon ile dev ikramiyeyi kazanmış ve bir rekora imza atmıştı.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS