6. devir olacak mı? İşte, Süper Loto 10 Ağustos sonuçları

  1. Güncel
6. devir olacak mı? İşte, Süper Loto 10 Ağustos sonuçları
6. devir olacak mı? İşte, Süper Loto 10 Ağustos sonuçları

Süper Loto'nun sonuçları için beklenen açıklama MPİ tarafından yapılırken bir kez daha devreden büyük ikramiyenin 10 milyona dayandığı ortaya çıktı. 5'inci devirin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini dün akşam yapılan canlı yayının ardından öğrenen şans oyunları meraklıları 21:30'daki sonuçların duyurulmasıyla birlikte büyük ikramiye umutlarını gelecek haftaya bıraktı.

Süper Loto sonuçlarının 10 Ağustos 2017 tarihinde 9 milyonluk ikramiyenin talihlisini belirlemesi beklenirken oyunda yeni bir devirin gerçekleştiği ifade edildi. Öte yandan 5 bilen 59 talihlinin kişi başı 11 bin 853 TL'lik ikramiye sahibi olduğu oyunda 6 haftaya sarkan ikramiye tutarının 10 milyon TL'yi aşması bekleniyor. İşte, dün akşam yapılan çekilişte elde edilen sonuçlar ve ikramiyelerle ilgili detaylı bilgiler...

10 AĞUSTOS 2017 ÇEKİLİŞ SONUÇLARI: 4, 10, 38, 41, 43, 49, 

SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Kurumda görevli heyet ve noter yetkililerinin katılacağı çekilişle tespit edilecek şanslı numaralar saat 21:15’ten sonra açıklanacak. 21:20’de kesinleşecek numaraların ardından resmi sonuçlar ve kazanan il ilçe 21:30’da duyurulacak.

KİMLER İKRAMİYE ALABİLECEK?

54 numaranın küre içerisine bırakılmasının hemen ardından makine yoluyla belirlenecek 6 şanslı rakamı doğru tahmin edenler büyük ikramiyeyi almaya hak kazanacaklar. Bunun dışında 3,4,5 ve 6 bilen kişiler çeşitli ikramiye tutarlarının sahipleri olacak. 3 ve 4 biletler ücretlerini bayilerden, 5 bilenler bayilerden ve yetkili kurumlardan 6 bilenler ise Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’ndan kazandığı tutarı alabilecek.


Kurumdan çekilişle ilgili yapılan açıklama ise şöyle; İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Şans oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir. Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS