Grinin Elli Tonu filmi için uyarı: Fantaziye fazla kaçmayın

Grinin Elli Tonu filmi için uyarı: Fantaziye fazla kaçmayın

Grinin Elli Tonu'nun kitabı kadar filmi de ses getirdi. Peki Grinin Elli Tonu filmi ne anlatıyor, dizinin konusu ne? Grinin Elli Tonu hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizler için derledik.

 Bir edebiyat öğrencisi olan güzel Anastasia Steele, çekici ve zengin bir iş adamı olan Christian Grey ile bir röportaj gerçekleştirir. Görüşmeye gittiğinde karşısında, tavırları ve çekiciliği ile baş döndüren bir adam bulur. Aşk ve ilişkiye biraz mesafeli duran Anastasia, bu zengin ve yakışıklı adamın cazibesine karşı koyamaz ve kendisini çekimine bırakır. Fakat hayatta her şeye karşı doyum noktasına ulaşmış olan Grey'in ilişki ve seks söz konusu olunca kimsenin bilmediği gizli sırları vardır. Genç kız karşısındaki adamla şehvetin bilmediği yollarına da sapacak mıdır?E.L. James'in çok satanlar listesinden inmeyen aynı adlı romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini Sam Taylor-Johnson üstlenirken, başrolleri Jamie Dornan ve Dakota Johnson paylaşıyor.

İzlemek için tıklayınız

 GRİNİN ELLİ TONU'NUN ÖZETİ


Aynı adlı kitaptan sinemaya uyarlanan ve uzun zamandır merakla beklenen Grinin Elli Tonu filminin galası dün akşam İngiltere’nin başkenti Londra’da yapıldı. Galada aile içi şiddet ve cinsel istismara karşı olan bir grup kadın, kırmızı halının bulunduğu yerde filmin başrol oyuncusu için "50 shades is domestic abuse" (Aile içi şiddetin 50 tonu) yazılı bir pankart çıkardı. ynı adlı kitaptan sinemaya uyarlanan ve uzun zamandır merakla beklenen Grinin Elli Tonu filminin galası dün akşam İngiltere’nin başkenti Londra’da yapıldı.


Galada aile içi şiddet ve cinsel istismara karşı olan bir grup kadın, kırmızı halının bulunduğu yerde filmin başrol oyuncusu için "50 shades is domestic abuse" (Aile içi şiddetin 50 tonu) yazılı bir pankart çıkardı. 'Reddetmenin elli tonu'Grinin Elli Tonu, Grey isimli genç ve yakışıklı bir milyoner ile naïf üniversite öğrencisi Anastasia arasındaki tutku ve heyecan dolu aşk ilişkisini anlatıyor.LONDRA İTFAİYESİ’NDEN 'FANTAZİDE AŞIRIYA KAÇMAYIN' UYARISI

Filmin gösterime girmesi yüzünden Londra itfaiyesi acil yardım çağrılarında büyük artış olabileceğini söyledi. İtfaiye yetkilileri, cinsel ilişki sırasında taktıkları kelepçe ya da halkalardan kurtulamayan çiftlerden yoğun çağrı gelmesini beklerken bugüne kadar Londra’da nisan ayından bu yana 393 benzer olaya rastlandığı açıklandı. Çiftleri "sağduyulu davranmaya" çağıran itfaiye yetkilileri, her gün birden fazla yüz kızartıcı duruma müdahale etmek zorunda kaldıklarını belirtti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS