Berlusconi, "seks partileri yaptığı" villasını Suudilere satıyor

Berlusconi, "seks partileri yaptığı" villasını Suudilere satıyor

Eski İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi, seks partileri düzenlediği öne sürülen 68 odalı villasını, 495 milyon euroya Suudi kraliyet ailesine satıyor.

BBC Türkçe'nin İtalyan Corriere della Sera gazetesinden aktardığı habere göre, Berlusconi, yakın bir zaman önce Suudi Arabistan Başbakanı ve kraliyet tahtının bir numaralı varisi Prens Muhammed bin Nayef'e, bir siyasetçinin "Versailles sarayını bile gölgede bırakır" dediği vilasını gezdirdi.


Berlusconi'ye rüşvetten hapis cezası


Ancak Prens Nayef'in villayı Suudi kralı amcası Salman bin Abdülaziz el Suud adına alacağı öne sürülüyor.


Kral, Fransız Rivierası'nda bir plajın kendine tahsis edilmesi üzerine oluşan tepkiler nedeniyle bu ay tatilini yarıda kesmişti.


Berlusconi'nin gözdesi evlendi!


Sardinya adasındaki "Villa Certosa" adlı villa 168 dönümlük bir arazi üzerine kurulu. 6 yüzme havuzu olan villanın bahçesinde yapay bir yanardağ da bulunuyor.


Villa, İtalyan basınının 'bunga bunga" adını verdiği seks partileriyle gündeme gelmişti. 78 yaşındaki Berlusconi, burada reşit olmayan bir kızla ilişkiye girdiği iddiasıyla yargılanmıştı.


Berlusconi'nin Rubys'i hamile


Times gazetesi Berlusconi'nin paraya ihtiyacı olduğuna dair bir işaret olmadığına dikkat çekiyor.


Berlusconi'nin sahibi olduğu Milan futbol kulübünün yüzde 48 hissesini gelecek ay villayla hemen hemen aynı fiyata satması bekleniyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS