''Döverek öldürdük'' yazılı notla ölü bulundu

''Döverek öldürdük'' yazılı notla ölü bulundu

Ölü bulunan köpeğin üzerindeki 'Onu döverek öldürdük. HAHAHA' yazılı not görenleri dehşete düşürdü.

ABD 'nin Florida eyaletinin Pembroke Pines kentinde, Pomeranya cinsi Fox adlı köpek, üzerinde kan donduran bir notla ölü bulundu. Fox'un sahipleri Ronald Boisvert ve Varline Bartheleny, köpeklerini bulduklarında üstündeki notta "Onu döverek öldürdük. HAHAHA" yazdığını gördü.


Independent'ın haberine göre, köpeğin sahipleri Fox'un apartmanından dışarıya çıktığından beri izine rastlanmadığını belirtt. Köpeğin ancak bir gün sonra, bir komşu sayesinde bulundu.''Korkunçtu, ağlamaya başladım''


Fox'un üzerinde "Döverek öldürdük. HAHAHA" yazısını gördüğü anı anlatan Bartheleny, "Korkunçtu, ağlamaya başladım" ifadesini kullandı. Bartheleny, "Sadece bir köpek veya hayvan değildi, aileydi benim için. Fox benim çocuklarımdan biriydi, ona uzun zamandır sahibim – gerçekten üzünç verici" dedi.


Köpeğin üzerinde görünürde bir yara olmadığı açıklanırken, veteriner, Fox'un sırtının ve çenesinin kırık olduğunu, çatlak kaburgaları ve patlamış bir midesi olduğunu tespit etti. Doktor Ron Ridge "Ciğerleri de patlamış olmalı, cildinin altında hala oksijen bulunmakta" sözleriyle köpeğin durumu hakkında bilgi verdi.


Soruşturma sürüyor


Kopeğin yanında bulunan notun son derecede "endişe verici" olduğunu açıklayan Pembroke Pines Polis şefi Carlos Bermudez, "aktif bir soruşturmanın" yürütüldüğünü ifade etti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS