Hava Durumu (09-02-2015)

Hava Durumu (09-02-2015)

Ülke geneli yağışlı ve soğuk bir havayla haftaya başlıyor. Marmara Bölgesinde yarın çoğunlukla karla karışık yağmur ve sağanak yağış etkili olur. Sıcaklıklar en fazla 5 dereceyi görür. Salı günü ise sıcaklıklar biraz daha düşerek sıfır dereceye yaklaşır ve kar bekleniyor. İstanbul ve Çanakkale dolaylarında kar etkili olur. Kar İstanbul'da çarşamba günü de devam eder, Edirne-Balıkesir-Çanakkale dolaylarında da çarşamba günü kar bekleniyor. Sıcaklıklar en az 0 en fazla 2 derece olur.

Kar Ege'nin iç kesimlerinde görülür, Afyon ve Kütahya dolayları yarın kar yağışlı, 5-6 derece. Diğer merkezlerde yağış sağanak şeklinde görülür. Salı günü ise İzmir'de karla karışık yağmur olarak görülmesi beklenen yağış diğer merkezlerde sağanak şeklinde düşer. Çarşamba günü ise bölge genelinde kar bekleniyor. Sıcaklıklar en az -1, en fazla 3 derece.


Akdeniz Bölgesinde Isparta'dan başka bir ilde kar beklenmiyor. Bölge çoğunlukla önümüzdeki 3 gün boyunca sağanak yağılşlı olur. Sıcaklıklar çarşam gününe kadar kademe kademe düşerek, Isparta'da 1, Antalya'da 9 derece olarak ölçülür. Mersin-Adana ve Hatay dolaylarında ise 10 derecenin biraz üzerine çıkabilir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS